کد خبر: 325059 A

ایلنا: تهیه‌کننده مجموعه تلویزیونی معمای شاه می‌گوید: هم‌اکنون تصویربرداری این سریال در شهرک سینمایی غزالی با حضور بازیگران در حال انجام است.

به گزارش ایلنا، علی لدنی گفت: در حال حاضر سکانس‌های زندگی روزمره مردم در کوچه و خیابان در حال ضبط است.

او افزود: زندگی خاندان پهلوی و اتفاقاتی که درون این خانواده رخ می‌دهد تا تغییر پادشاهی آن زمان از رضاشاه به محمدرضا و همچنین نمایش رخدادهای خانواده دکتر وزیری، خط اصلی داستان معمای شاه را تشکیل می‌دهد اما آنچه که در شرایط جامعه و نقش مردم در آن زمان و ارتباطات اجتماعی و سیاسی آن‌ها در قبال حکومت پهلوی رخ می‌دهد، جزء سکانس‌هایی است که الان در شهرک غزالی در حال فیلمبرداری آن هستیم و محمدرضا شریفی نیا، نرگس محمدی و بهرنگ علوی از جمله بازیگرانی هستند که در حال حاضر مقابل دوربین حاضر شده‌اند.

این تهیه‌کننده درباره زمان اتمام فیلمبرداری سریال معمای شاه هم گفت: پیش‌بینی ما این است که یکسال دیگر تصویربرداری این مجموعه به پایان می‌رسد.

علی لدنی با اشاره به اینکه ۲۵ قسمت از سریال معمای شاه به طور کامل آماده است؛ یادآور شد: تعدادی از قسمت‌های دیگر هم تقریبا آماده است و با جاگذاری سکانس‌های میانی، آن‌ها نیز آماده پخش خواهد شد.

او از اعزام گروه معمای شاه به کشور فرانسه خبر داد و تصریح کرد: به منظور ضبط سکانس‌های مربوط به حضور و زندگی فرح دیبا درکشور فرانسه، در آینده گروه تولیدی به همراه بازیگران به این کشور سفر خواهند کرد.

لدنی گفت: برای فیلمبرداری برخی دیگر از سکانس‌ها به زودی به شهرهای قم و قزوین خواهیم رفت.

تهیه‌کننده سریال معمای شاه در پایان اظهار داشت: هم اکنون تیتراژ ابتدایی و پایانی این مجموعه با صدای سالار عقیلی پخش می‌شود که در قسمت‌های آینده، تیتراژ ابتدایی این سریال با صدای امیریل ارجمند روی آنتن خواهد رفت.

مجموعه تلویزیونی معمای شاه به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا ورزی و تهیه‌کنندگی علی لدنی؛ هشتاد بازیگر اصلی و ۵۲۰ بازیگر فرعی دارد و بیش از۵۶۰ نفر از عوامل پشت دوربین از اردیبهشت سال ۱۳۹۱ تاکنون در ساخت این اثر همکاری دارند. این سریال به ‌مرور وقایع تاریخی، اجتماعی و سیاسی ایران در فاصله سال‌های ۱۳۱۷ تا ۱۳۵۷ همزمان با دوران پهلوی دوم می‌پردازد که جمعه‌ها ساعت ۲۲ از شبکه یک روی آنتن می‌رود.

سریال معمای شاه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر