کد خبر: 325188 A

مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش مسابقهٔ پوستر سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۶ آذرماه سالجاری تمدید شد

به گزارش ایلنا، دبیرخانه جشنواره در اطلاعیه‌ای ضمن سپاس از مشارکت هنرمندان برای شرکت در بخش پوس‌تر و هویت بصری سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم فجر اعلام کرد: با توجه به تقاضا‌های مکرر جمعی از متقاضیان حضور در این بخش، مهلت حضور در بخش مسابقهٔ پوس‌تر تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۶ آذرماه سالجاری تمدید شد.

بخش پوستر و هویت بصری سی و چهارمین جشنوارهٔ بین‌المللی تئا‌تر فجر شامل سه رویداد اصلی: الف) مسابقهٔ پوس‌تر ب) هویت بصری در گروه‌های نمایشی پ) گرافیک در اجراهای جشنواره بوده و شرایط و مقررات هر بخش به تفکیک در فراخوان مشخص شده و از گروه‌های نمایشی، مدیران سالن‌های نمایشی و طراحان گرافیک که آثاری منطبق با شرایط درج‌شده‌ دارند دعوت به عمل آمده با ارائهٔ آثارشان، در این برنامه هم‌کاری و مشارکت کنند.

بخش مسابقهٔ پوستر (بخش الف)، که مهلت ارسال آثار آن تا ۱۶ آذر تمدید شده است به آثار یک‌سال اخیر در دو حوزهٔ پوس‌تر نمایش‌های اجرا شده و پوسترهای مرتبط با تئا‌تر می‌پردازد. این آثار پس از انتخاب و داوری، به صورت کتاب منتشر می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند از نمایشگاه آثار، هم‌زمان با برگزاری سی و چهارمین جشنواره‌ بین المللی تئا‌تر فجر بازدید کنند. هم‌چنین از آثار برگزیده با اهدا جوایز تقدیر می‌شود.

سی و چهارمین جشنواره بین‌المللی تئا‌تر فجر، بهمن ماه امسال به دبیری سعید اسدی برگزار می‌شود.

جشنواره تئاتر فجر بخش مسابقهٔ پوستر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر