کد خبر: 325609 A

اجرای دوباره کنسرت« شب دهم» در برج میلاد؛

ایلنا: علیرضا قربانی در آخرین شب از کنسرت شب دهم باوجود بیماری؛ کنسرت خود را برگزار کرد و برای علاقمندان و حاضران خواند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، علیرضا قربانی در ابتدای این کنسرت که شب گذشته (6 آذر ماه) در برج میلاد برگزار شد؛ ابتدا ترانه تیتراژ سریال شب دهم را اجرا کرد و بعد طی سخنانی گفت: من به شدت بیمار هستم و سرماخوردگی صدایم را هم تحت تاثیر قرار داده است. اما به ضرب دارو و تجویز پزشکان و به احترام تک تک شما حاضران سالن امروز روی صحنه هستم و قطعاتی را برای شما اجرا می‌کنم.

قربانی افزود: خوشحالم که این روزها شرایطی مهیا شد که ما بتوانیم قطعاتی را که درخور این روزهاست؛ اجرا کنیم.

وی از مردم درخواست کرد تا از تصویربرداری قطعات خودداری کنند زیرا هنوز بعضی از قطعات به صورت رسمی منتشر نشده و تصویربرداری از آنها؛ جفا به صاحب اثر است.

قربانی در ادامه کنسرتش قطعات حریق خزان، ارغوان، تیتراژ سریال پرده‌نشین ، مدار صفر درجه، شاه ولایت و سوگ را اجرا کرد.

این خواننده همچنین دو قطعه جداگانه به‌صورت فی‌البداهه با نوازندگی میثم مروستی و سامان صمیمی و بهنام ابوالقاسم‌پور به صورت ساز و آواز اجرا کرد.

در زمان اجرای قطعات توسط علیرضا قربانی صدای جیغ نوزادان و کودکان و همچنین کسانی که چیپس و پفک می‌خوردند آنقدر زیاد بود که مخل اجرای قربانی و گروه نوازنده باشد به شکلی که قربانی دوبار در میانه اجرای کنسرت تذکر داد و سرآخر گفت: از کسانی که با خود نوزادی به داخل سالن آورده‌اند خواهش می‌کنم تا ایثار کنند و کودک خود را بیرون ببرند تا هم ما تمرکز داشته باشیم و هم دیگران بتوانند به خوبی از برنامه استفاده کنند والا مجبورم کنسرت را قطع کنم.

بدنبال این تذکر علیرضا قربانی هرچند صدای کودکان کمی کاهش یافت اما همچنان مزاحمت‌های دیگر ادامه داشت.

در انتهای کنسرت و در زمان اجرای قطعات پایانی، محمدباقر قالیباف شهردار تهران، سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی و هادی ایازی به سالن آمدند و قربانی بدون آنکه به نام آنها اشاره کند ورودشان را خوشامد گفت.

این کنسرت با حضور 20 نوازنده برگزار شد.

برنامه قربانی با نیم ساعت تاخیر از ساعت 20 آغاز و تا ساعت 21:30 ادامه داشت.

قالبیاف  و هاشمی

قالبیاف  و هاشمی

علیرضا قربانی کنسرت شب دهم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر