کد خبر: 332943 A

ایلنا: فیلم مستند داستانی «باتلاق وان» به کارگردانی «مهدی گلستانیان» آخرین مراحل فنی خود را سپری می‌کند و اکنون بهراد صاحبقرانی که تدوین این مستند را به پایان رسانده، مشغول کار صداگذاری است و موسیقی نیز توسط فربد یزدانفر در حال انجام است.

 به گزارش ایلنا، نسخه اولیه این مستند داستانی به تهیه‌کنندگی جواد نوروزبیگی، زود‌تر از موعد مقرر به دفتر جشنواره فیلم فجر تحویل داده شد.

«باتلاق وان» که محصول شبکه مستند سیماست با نقش‌آفرینی رز رضوی، نگاهی اجتماعی به مهاجرت‌های غیرقانونی افراد دارد؛ کسانی که به خیال زندگی بهتر، بی‌هدف تصمیم به مهاجرت از ایران می‌گیرند و به صورت غیرقانونی از خطرناک‌ترین مسیر‌های سرنوشت می‌گذرند تا به بهشت خیالیشان برسند، اما در پایان ماجرا مجبور به زندگی در ترکیه می‌شوند.

قصه اصلی داستان فیلم در شهر «وان ترکیه» و بقیه داستان در چند شهر ساحلى این کشور اتفاق می‌افتد و فیلم به صورت مستند داستانی روایت می‌شود؛ «گلستانیان» مدت هشت ماه در شهرهای مختلف ترکیه مشغول تحقیق در ارتباط با مهاجرت‌های غیرقانونی و عواقب این معضل و انتخاب لوکیشن‌های کار بوده است.

این کارگردان پیشتر در نمایش خانگی، دو فیلم «وام عسل» و «شبی با ستاره‌ها» را کارگردانی کرده است.

عوامل فیلم مستند داستانی «باتلاق وان» عبارتند از: کارگردان: مهدی گلستانیان، نویسنده: مرجان امید، مدیر فیلمبردارى: عبدالله عبدى نسب، مدیر صدابردارى: منصور شهبازى، طراح صحنه و لباس: ثنا نوروزبیگى، تدوین وصداگذارى: بهراد صاحبقرانى، جانشین تهیه: امیرحسین نوروزبیگی، موسیقی: فربدیزدانفر، مشاوررسانه‌ای: محسن سرافراز.

باتلاق وان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر