کد خبر: 333052 A

ایلنا: فیلم سینمایی «باغ بهشت» به نویسندگی و کارگردانی مرتضی محمدیان و تهیه‌کنندگی علی روئین‌تن روز سه‌شنبه ساعت ۱۰ صبح در سینما عصر جدید با حضور عوامل، هنرمندان و اصحاب رسانه برای کودکان کار و خیابان به نمایش درمی‌آید.

به گزارش ایلنا، در این مراسم خیرخواهانه که به همت شبکه اجتماعی ستاره‌ها برگزار می‌شود، ۶۰۰ نفر از کودکان انجمن کار حضور خواهند داشت. نیوشا ضیغمی نیز که به عنوان سفیر انجمن کودکان کار فعالیت‌های مختلفی را در این زمینه انجام می‌دهد همراه با سایر مدیران انجمن در مراسم حضور خواهد داشت. همچنین از خیرینی که خواهان حمایت از کودکان کار هستند برای حضور در این مراسم دعوت به عمل آمده است. 

«باغ بهشت» در جشنواره کودک سال ۹۲ به نمایش درآمد و در تمامی رشته‌ها کاندیدا شد. این فیلم توانست در این فستیوال جایزه جمعی کودکان بازیگر را از آن خود کند.

هادی دیباجی، شهره قمر، شاپور پورامین، کاظم روزی طلب، حبیب بختیاری، آزاده شمس، لادن سلیمانی، سونا اسماعیلی، آرزو ابی‌زاده، سمیرا زنگانی، علی نکته سنج، بهرام پورولی، اسماعیل خواجه‌زاده، جلیل ملک‌زاده، شهرام پورولی، توحید غنی‌زاده، آرزو قربانی، سیدمحمد می‌رکمالی، حسین اسماعیلی، مهدی شاه محمدی، آرسام طهرانچی، غلامرضا باقرنژاد، محمد اکبری، رضا حسین‌زاده، جعفر حسین‌زاده، المیرا گنجه، امیر اسفند، فاطمه دانش، شبنم شاهی، بهنوش باقرنژاد همراه با هنرمندان نوجوان: امیرمحمد لاچینی، امیرحسین کافتری، مهدیس قنبری، شادی نکته سنج، نیایش معینی دوست، دنیا احمدی، محمدمهدی شعبانی، مهدیس همتی، امیرسجاد معینی دوست، میلاد دلیری، فرزاد دلیری، ملیکا بهمن آبادی، شروین اسماعیلی، محمدامین فرمایی، محمدحسین وفایی، امیرمحمد حدادی، رضا حدادی، سهیل حدادی، عرفان غلامی، ابراهیم طیبی، سجاد علیمردانی، نیکان صالحی و جمعی از کودکان خیابان و... در این فیلم به ایفای نقش پرداخته‌اند. 

«باغ بهشت» داستان زندگی جوانی به نام علیرضا را روایت می‌کند که دوران کودکی خود را میان کودکان کار سپری می‌کرده، اما به مدد پیرزن خیرخواهی توانسته به مدرسه و دانشگاه برود و آتیه‌ای متفاوت برای خود بسازد...

فیلم باغ بهشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر