کد خبر: 333112 A

٢٨ دیماه ١٣٩٤ در تالار وحدت؛

ایلنا: خواننده قدیمی موسیقی پاپ – کلاسیک، جدیدترین اجرای خود را به یادمان بابک بیات بیات به روایتی نو اختصاص داده است.

به گزارش ایلنا؛ مانی رهنما در تاریخ 28 دی‌ماه در تالار وحدت به اجرای برنامه می‌پردازد و کنسرت «یادمان بابک بیات به روایتی نو» را روی صحنه می‌برد.

در این کنسرت که «علیرضا شمس اسکندرى» رهبری ارکسترش را بر عهده دارد، نوازنده‌های سرشناسی در کنار مانی رهنما به اجرای برنامه می‌پردازند.

مانی رهنما در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس»و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از مرحوم شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر کرد که قطعه «پرنده» از آثار شناخته شده و معروف این مجموعه است. در سال ۱۳۷۹ در آلبوم "بغض" دو قطعه را اجرا کرد. آلبومی که به یاد واروژان بود و آهنگسازی تمام قطعاتش از داریوش تقی‌پور بود.

در سال ۱۳۸۰ آلبوم «آخرین غزل» به آهنگسازی داریوش تقی‌پور را منتشر کرد و آلبوم‌های «تموم شد ترانه» و «کجا به خنده می‌رسیم» و «من و تو» از دیگر آثاری بودند که با صدای این خواننده روانه بازار موسیقی کشور شد. او در سال ۱۳۹۲ ترانه طلای روسیاه را برای حمایت از حسن روحانی بازخوانی کرد و این اثر در آن دوره به شدت مورد توجه قرار گرفت.

مانی رهنما در کنسرت 28 دی ماه‌اش با ارکستر بزرگ روی صحنه حاضر می‌شود و آثارش را اجرا می‌کند.

هومن نامدارى( کلارینت، سکسفون)، آرین کشیشى(بیس گیتار)، حمزه یگانه( پیانو)، درشن آناند( طبلا)، محمد شعبانى( پرکاشن)، امین طاهرى(درامز)، فرمهر بیگلو( ویلن)، رایین نورانى(ویلن)، کوشا صرافى گوهر( ویولا)، ارسلان علیزاده(ویلنسل)، فواد الهى قمشه اى( اوودو.گیتار)، علیرضا خسروى(پرکاشن.تیمپانى)، سجاد نوروزى(پرکاشن)، امیرعلى رحمانى(پرکاشن)، عرفان قوى قلب (پرکاشن)، نسترن قاضیانى(هم خوان)، آرزو فتحى(هم خوان)، امید تاجدوست(هم خوان)، مصطفى کرمى(هم خوان)، مازیار واحدى (هم خوان)، سهیل صارمى(کیبورد)، ژوبین عسگریه( دیجیریدو)، سعید مجازى(دیجیریدو)، آرش رستگار زاده( دیجیریدو)، اوستا سواد جان(دیجیریدو)، آریا آروندى(دیجیریدو) و... از جمله نوازنده‌ها و موزیسین‌هایی هستند که در ارکستر مانی رهنما در کنسرت 28 دی ماه ساز می‌زنند.

این کنسرت به تهیه کنندگی «محمدرضا کرمی» و تحت امتیاز موسسه «تصویر موسیقی» روی صحنه خواهد رفت و سامانه www.0098ticket.com  بلیت فروشی این برنامه را بر عهده دارد.

مانی رهنما کنسرت مانی رهنما در تالار وحدت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر