کد خبر: 334573 A

ایلنا: مراسم اختتامیه چهارمین جشنواره ملی نقش تن پوش عصر روز چهاردهم دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، نمایشگاه تن‌پوش (تی‌شرت)‌های منتخب چهار دوره جشنواره نقش تن‌پوش در روز‌های ۱۳ و ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۶ آماده بازدید علاقمندان اصناف و فعالان مد ولباس و دانشجویان رشته‌های هنری است.

این نمایشگاه همزمان با چهارمین جشنواره نقش تن‌پوش، توسط جهاد دانشگاهی واحد هنر و با مشارکت کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور، دانشگاه هنر، دانشگاه شریعتی، دانشگاه علم وفرهنگ و دانشگاه علمی کاربردی با هدف ترویج و توسعه استفاده از نماد‌ها و نشان‌های ایرانی و اسلامی در لباس برگزار می‌شود.

نمایشگاه دانشجویی تن‌پوش در روزهای یکشنبه و دوشنبه ۱۳ و ۱۴ دی ماه از ساعت ۱۰ الی ۱۶ هر روز در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاددانشگاهی واقع در خیابان انقلاب، بین فلسطین جنوبی و چهارراه ولی عصر، نبش خیابان شهید مظفر برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه تی‌شرت‌هایی منقش به طرح‌هایی متناسب با فرهنگ ایرانی و اسلامی و با استفاده از هنرهایی همچون انواع چاپ روی پارچه، خطاطی، نقاشی خط، انواع رودوزی‌های سنتی و مدرن و... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌گیرد.

اختتامیه این جشنواره نیز عصر روز چهاردهم دی ماه از ساعت ۱۶ تا ۱۸ در پژوهشکده فرهنگ و هنر جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

چهارمین جشنواره نقش تن پوش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر