کد خبر: 334579 A

ایلنا: مراسم اختتامیه و اهدای جوایز پنجمین دوره جایزه دکتر مجتبایی روز سه‌شنبه ۱۵ دی در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا، مراسم اهدای پنجمین دوره‌ جایزه‌ دکتر فتح‌الله مجتبایی روز سه‌شنبه ۱۵ دی با حضور اصحاب فرهنگ و اندیشه در مرکز فرهنگی شهر کتاب برگزار می‌شود.

این جایزه به بهترین پایان‌نامه‌های دوره‌ دکتری در رشته‌های «زبان و ادبیات فارسی» و «ادیان و عرفان» که در سال ۱۳۹۳ از آن‌ها دفاع شده، اهدا می‌شود. هیات داوران اینجایزه متشکل از فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، حسین معصومی‌همدانی، شهرام پازوکی، محمد دهقانی و علی‌اصغر محمدخانی، پس از بررسی پایان‌نامه‌های دریافتی، دو پایان‌نامه‌ برگزیده و دو پایان‌نامه‌ تشویقی را انتخاب کرده‌اند که در این مراسم معرفی می‌شوند.

همچنین در این مراسم، دکتر فتح‌الله مجتبایی، ضیاء موحد، محمدجعفر یاحقی، شهرام پازوکی و علی‌اصغر محمدخانی درباره‌ وضعیت پژوهش‌های دانشگاهی در این حوزه‌ها، آسیب‌شناسی تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های علوم انسانی، ویژگی‌های پایان‌نامه‌های برگزیده و چشم‌انداز رشته‌های «زبان و ادبیات فارسی» و «ادیان و عرفان» سخنرانی خواهند کرد.

در چهار دوره‌ گذشته اینجایزه، سمیرا بامشکی، علیرضا اسدی، محمدرضا عدلی، سلمان ساکت، ارسطو می‌رانی و سیده لیلا سیدقاسم به عنوان برگزیده معرفی شدند. پایان‌نامه‌های برگزیده شده در اینجایزه، به همت انتشارات هرمس در قالب کتاب منتشر می‌شود.

این مراسم روز سه شنبه ۱۵ دی از ساعت ۱۶: ۳۰ در مرکز فرهنگی شهر کتاب واقع در خیابان شهید بهشتی، خیابان شهید احمد قصیر (بخارست)، نبش کوچه‌ سوم برگزار می‌شود.

پنجمین جایزه دکتر مجتبایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر