کد خبر: 334730 A

ایلنا: هنگامه قاضیانى بازیگر تئاتر و سینماى ایران، این بار در یک تجربه تازه روى صحنه تالار وحدت مى‌خواند.

به گزارش ایلنا؛ این بازیگر که پیش از این در فیلم‌هاى «من مادر هستم»، «به همین سادگى» و «سعادت آباد» آواز خوانده است، این بار در یک کنسرت بانوان، روز شنبه ١٩ دى ٩۴ ساعت ١۵ در تالار وحدت قطعاتى را خواهد خواند.

سپهر صاحبى (مدیر موسسه رنگین کمان هنر و تهیه‌کننده کنسرت هنگامه قاضیانى) درباره ارکسترى که قاضیانى را همراهى مى‌کند و قطعاتى که در این کنسرت اجرا مى‌شود، توضیح داد: ترانه پوریوسف در این کنسرت علاوه بر نوازندگى فلوت، سرپرستى ارکستر را برعهده دارد و در این ارکستر نیز مژگان ابوالفتحى کاخن، دایره و پرکاشن، ندا بهزاد کاخن، تنبک و پرکاشن، گلبرگ پرویزى بیس، پانیذ شفائى کلارینت، غزاله شیرازى ویولن سل، یلدا صمدى پیانو و آذین ملک‌زاده کمانچه مى نوازند. بناست در این کنسرت بازخوانى چند ترانه قدیمى، با تنظیم و سبک و سیاق مدرن که توسط رضا تاجبخش تنظیم شده‌اند، خوانده مى‌شود.

هنگامه قاضیانى بازیگرى که پیش از این در سالهاى ٨۶ و ٩٠ براى بازى در فیلم‌هاى «به همین سادگى» و «روزهاى زندگى» موفق به دریافت سیمرغ بلورین نقش اول زن شده بوده، سال ٨٧ در کنسرت خیریه «دنگ شو» براى کودکان مبتلا به سرطان تحت پوشش محک، همچنین در کلیپ «اى ایران» سامان مقدم و سال ٩٠ نیز در سرود «اى ایران» شهداد روحانى تجربه‌هاى موفق آوازى پشت سر گذاشته است.

بلیت‌هاى این کنسرت از ساعت ١٢ ظهر امروز شنبه ١٢ دى در سایت www. ۸۴۲۰۰. ir به فروش مى‌رسد. علاقمندان براى تهیه تلفنى بلیت نیز مى‌توانند با شماره‌هاى ٢٢٧٨٠٣١٩ و ٢٢٧٧٢٩۶۴ تماس بگیرند.

تالار وحدت هنگامه قاضیانی کنسرت پاپ در تالار وحدت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر