کد خبر: 336600 A

ایلنا: هیات انتخاب و خرید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، نتیجه جلسه 546 خود را که شامل کتاب‌های تصویب شده جهت خرید است، در درگاه اینترنتی این وزارتخانه اعلام کرده است.

به گزار ش خبرنگار ایلنا، در این مصوبه هم مجدد همان روند خرید مکرر کتاب‌ها خاص آن هم از ناشران دولتی دیده می‌شود و از میان 445 عنوان کتاب لیست مذکور،  رسول سعادتمند از انتشارات تسنیم با خرید 6400  نسخه از 16 عنوان کتاب و عباسعلی کامرانیان با خرید 1700 نشخه از 12 عنوان کتاب که توسط نشر نور قرآن واهل بیت منتشر شده‌اند به نوعی رکورد بیشترین میزان خرید را در اختیار دارند. البته کتاب‌های آیت‌الله جوادی آملی با 2650 نسخه از 9 عنوان کتاب نیز مورد توجه اعضای هیئت خرید کتاب قرار داشته است.

علاوه بر این‌ها سوره مهر با 21 عنوان، انتشارات علمی فرهنگی با 15 عنوان، قدیانی با 11 عنوان بیشتر از همکارنشان در لیست هیئت خرید حضور دارند. همچنین انتشارات دارالحدیت با خرید 16 عنوان کتاب در نسخه‌های 50 تا 400تایی دیگر ناشر مورد توجه هیئت انتخاب در موصبه‌ی 546 است.

به گزارش روابط عمومی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، ناشران محترمی که کتاب‌های خود را جهت بررسی، به هیات داده بودند، می‌توانند با مراجعه به نشانی اینترنتی http://mof.farhang.gov.ir/fa/home/book از نتیجه بررسی آگاهی یابند و در صورت تصویب کتاب‌ها، برای دریافت حواله خرید و تحویل کتاب‌ها، به دفتر صدور حواله دبیرخانه این هیات، واقع در ساختمان مرکزی وزارتخانه، طبقه سوم، اتاق 342 مراجعه کنند.

 

هیات انتخاب و خرید وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر