کد خبر: 337901 A

ایلنا: گروه تولید فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» با آتیلا پسیانی برای حضور در این پروژه به توافق رسیدند.

به گزارش ایلنا، فیلم سینمایی «کارگر ساده نیازمندیم» با انتخاب کامل عوامل و بازیگران اوایل هفته آینده مقابل دوربین خواهد رفت. آتیلا پسیانی جدید‌ترین بازیگری است که به تازگی برای حضور در این فیلم قرارداد بسته است. در چند روز آینده نیز یکی- دو چهره مطرح دیگر نیز به این پروژه اضافه خواهد شد. پیش از این نیز حضور یکتا ناصر، مهران احمدی، بهرام افشاری، سیروس همتی و مجید اصغری در ساخته جدید هادی قطعی شده بود.

فیلمبرداری این فیلم قرار است به طور کامل در تهران انجام شود. فیلمنامه «کارگر ساده نیازمندیم» مضمونی اجتماعی دارد و فضای آن نسبت به سایر ساخته‌های هادی متفاوت است.

این فیلم ششمین ساخته سینمایی هادی پس از فیلم‌های «قرنطینه»، «یکی می‌خواد باهات حرف بزنه»، «دنیای پر امید»، «زندگی جای دیگریست» و «من سالوادور نیستم» محسوب می‌شود که از این بین «من سالوادور نیستم» هنوز به نمایش عمومی درنیامده است. این کارگردان برای تلویزیون نیز مجموعه‌های تلویزیونی «خوب، بد، زشت» و «خداحافظ بچه» را ساخته است.

سایر عوامل اصلی «کارگر ساده نیازمندیم»: تهیه کننده: منوچهر هادی، نویسنده: پدرام کریمی، مجری طرح و سرمایه گذار: سیدابراهیم عامریان، مشاور رسانه‌ای: امین اعتمادی.

فیلم بازیگر ساده نیازمندیم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر