کد خبر: 342265 A

آیت‌الله جوادی آملی در دیدار مجید مجیدی:

ایلنا: آیت‌الله جوادی آملی گفت: گروه های فریب خورده و تروریست که فرصت تحقیق و بررسی ارزشهای اسلام ناب را ندارند با نمایش در آمدن این فیلم قطعا متنبه خواهند شد و پی به ارزشهای اسلام و رحمت و رأفت دین پیامبر خاتم(ص) خواهند برد.

به گزارش ایلنا، آیت الله جوادی آملی در دیدار مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله(ص) که عصر امروز در بنیاد بین‌المللی علوم وحیانی اسراء برگزار شد، بر ادامه راه و پیشرفت بهتر کارها در خصوص نمایش فیلم محمد رسول الله (ص) تاکید کردند.

این مفسر قرآن کریم افزود: دیدن این فیلم جهالت آنها را از بین خواهد برد و عقلانیت را به آنها باز خواهد گرداند که اسلام دین خشونت نیست و با هرگونه جنایت مخالف است.

او ادامه داد: خدا به هرفردی هنری داده یکی هنرمند در فقه و دیگری در کلام است مهم این است که بتوان از این هنر بهترین استفاده را کرد.

آیت الله جوادی آملی گفت: هنرمند واقعی کسی است که از هنر خود نهایت استفاده را برای به حرکت درآوردن عقلانیت جامعه بهره ببرد و جهالت را دور کرده و عقل و شعور را به آنها باز گرداند.

این مرجع تقلید با بیان این که ارزش هر فردی به سواد او نیست، بلکه ارزش هر فردی به هنر اوست بیان داشت: با روشنفکران و اندیشمندان دیدارهای خصوصی داشته باشید و تا از این طریق بتوانید مشکلات خود را به درستی برطرف کنید.

مجید مجیدی کارگردان فیلم محمد رسول الله نیز در ابتدای این دیدار هدف از این دیدار را رهمنود گرفتن از علما و بزرگان حوزه و دعا برای پیشرفت بهتر کار ها عنوان کرد.

مجیدی افزود: تمام سعی ما این است که فیلم محمد رسول الله(ص) در دنیا به نمایش گذاشته شود تا با نمایش این فیلم حقایق اسلام ناب برهمگان نمایان شود.

کارگردان فیلم محمد رسول الله اظهار داشت: با همه مخالفت هایی که تا کنون از سوی جبهه استکبار و ایادی آنها برای به نمایش در نیامدن این فیلم صورت گرفته ولی این فیلم در بعضی کشورها به نمایش درآمده و مردم هم اسقبال خوبی از آن کرده اند.

مجید مجیدی فیلم محمد رسول الله (ص) آیت‌الله جوادی آملی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر