کد خبر: 345355 A

ایلنا: انیمیشن سینمایی ناسور با موضوع سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) دوشنبه 19 بهمن در پردیس ملت رونمایی می‌شود.

به گزارش ایلنا، انیمیشن سینمایی ناسور اولین انیمیشن سینمایی با موضوع سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) است که با بهره گیری از متقل نفس‌المهموم مرحوم شیخ عباس قمی و با بهره‌گیری از حداکثر امکانات موجود در ایران و دنیا و با بیانی ساده و گرافیکی نوآورانه و جذاب برای نسل نوجوان و بزرگسالان ساخته شده و در جشنواره فجر در کاخ مردمی جشنواره فیلم فجر امسال دوشنبه ۱۹ بهمن ماه ساعت ۱۵ رونمایی خواهد شد.

کران مردمی انیمیشن سینمایی «ناسور» در پردیس‌های سینمایی «کوروش»، «ملت»، «آزادی»، «چارسو» و «بهمن» خواهد بود. به این ترتیب که نخستین نمایش این فیلم در تاریخ ۱۲ بهمن ماه، ساعت ۱۶ در پردیس سینمایی «چارسو» خواهد بود و دومین نمایش این انیمیشن در تاریخ ۲۱ بهمن ساعت ۱۳ در همین سالن روی پرده می‌رود.

انیمیشن سینمایی «ناسور» در پردیس سینما آزادی در تاریخ ۱۶ بهمن ماه در دو سانس ساعت ۱۵: ۳۰ و ۲۲ نمایش داده خواهد شد. پردیس سینمایی کوروش در دو تاریخ ۱۴ و ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۶ میزبان این انیمیشن سینمایی خواهد بود. همچنین این فیلم در تاریخ ۱۶ بهمن ماه ساعت ۲۰ در پردیس سینما ملت روی پرده خواهد رفت.

در خلاصه داستان انیمیشن سینمایی «ناسور» چنین آمده است: ناسور روایتی است از حماسه عاشورا که وقایع این حادثه عظیم در آن به تصویر کشیده می‌شود. به عبارت دیگر «ناسور» راوی جراحتی است که از شهادت مظلومانه امام حسین (ع) و یارانش در دل همه آزادی خواهان جهان ایجاد شده است.

فیلم سینمایی «ناسور» به کارگردانی کیانوش دالوند و تهیه‌کنندگی مشترک محمدحسین قاسمی و داریوش دالوند تهیه و تولید شده است.

کیانوش دالوند و مهدی تراب بیگی از نویسندگان انیمیشن سینمایی «ناسور» هستند که این فیلمنامه براساس طرحی از مهدی پیرزادی و محمدرضا یارمحمدی نوشته شده است.

انیمیشن سینمایی ناسور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر