کد خبر: 352669 A

وضعیت اکران فیلم "پایان خدمت" اصلا مناسب نیست؛

ایلنا: فیلم سینمایی "پایان خدمت" به کارگردانی حمید زرگر‌نژاد در سینماهای تهران اکران شده است اما کارگردان فیلم از نحوه اکران فیلمش راضی نیست.

 حمید زرگر‌نژاد در گفتگو با خبرنگار ایلنا؛ با اشاره به اینکه به هیچ عنوان از وضعیت اکران فیلمش راضی نیست، گفت: سانس‌هایی که به ما دادند؛ ۱۰ صبح و ۱۲ شب است و مخاطبان اصلا نمی‌توانند برای آن برنامه‌ریزی کنند.

وی ادامه داد: وضعیت تبلیغات فیلم ما اصلا خوب نیست و حتی در سالن‌های سینما فضاهای تبلیغاتی اختصاص یافته به فیلم پایان خدمت خوب نیست و تبلیغات فیلم ما در سینما‌ها پشت فیلم‌های دیگر قرار داده می‌شود.

وی ادامه داد: در سالن‌های سینما به جز چند فیلم که افراد سر‌شناس پشت آن‌ها هستند؛ از دیگر فیلم‌ها هیچ حمایتی نمی‌شود درحالیکه پایان خدمت؛ فیلم بدی نیست و مخاطب از آن استقبال کرده با این حال یک سانس مناسب برای تماشای فیلم وجود ندارد.

 زرگر‌نژاد افزود: ما خودمان نمی‌خواستیم فیلم در پایان سال اکران شود و از زمان اکران هرگز راضی نیستم اما پخش فیلم نیاز به یک پخش‌کننده قوی و روابط خاص می‌خواهد تا فیلم باید شناخته شود.

کارگردان فیلم پایان خدمت با اشاره به اینکه سینمای ایران در بخش اکران در دست یک گروه خاص است؛ گفت: متصدی سینما به من گفت به این دلیل که فیلمت به پدرخوانده تعلق ندارد؛ نمی‌تواند خوب بفروشد.

 وی ادامه داد: من یک فیلمساز اول هستم و دوره‌های سینما را گذرانده‌ام اما امروز متوجه شدم که فیلمساز اولی جدا از اینکه باید اصول سینما را فرا بگیرد باید یک دوره آموزشی و طولانی را در پخش طی کند زیرا این پخش‌کنندگان هستند که می‌گویند فیلمساز فیلم دومش را چگونه باید بسازد.

 وی با گلایه از همراهی نکردن صداوسیما با سینما گفت: ما بودجه و هزینه‌ای برای تبلیغات نداشتیم و کاملا شخصی و از جیب خودمان هزینه کردیم در این میان صداوسیما نیز تیزرهای فیلم را پخش نکرد.

فیلم اولی‌ها فیلم پایان خدمت حمید زرگر‌نژاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر