کد خبر: 358883 A

ایلنا: مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ارائه شعارهای پیشنهادی این کمیته برای نمایشگاه کتاب به شورای سیاستگذاری خبر داد.

به گزارش ایلنا؛ محمدحسین متولی با بیان اینکه تعدادی شعار برای نمایشگاه کتاب امسال به شورای سیاستگذاری نمایشگاه ارائه کرده‌ایم، گفت: قرار است شعار نمایشگاه در جلسه این هفته شورای سیاستگذاری مورد بررسی قرار گیرد و از آنجا که امسال شعار نمایشگاه کتاب تهران با پوستر همخوانی خواهد داشت بعد از بررسی و انتخاب شعار در شورای سیاستگذاری نسبت به نهایی کردن طرح پوس‌تر اقدام خواهیم کرد.

مدیرکمیته روابط عمومی و تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران همچنین با اشاره به اینکه نمایشگاه کتاب امسال برای نخستین بار در شهر آفتاب برگزار می‌شود گفت: محل سالن‌ها در نمایشگاه کتاب با روش‌هایی همچون خط کشی، بالن و تابلوهای راهنمایی طی مسیر مکان یابی می‌شود.

وی به تبلیغات بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران اشاره کرد و افزود: تبلیغات نمایشگاه کتاب تهران از منظر بازرگانی وظیفه شهرداری است و ما برای اطلاع رسانی نمایشگاه استقرار تابلوهای راهنما را به شهرداری پیشنهاد داده‌ایم. البته تعدادی ایستگاه اطلاع رسانی از بدو ورود نمایشگاه تا انت‌ها جهت رفاه بازدیدکنندگان مستقر است.

بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از ۱۵ تا ۲۵ اردیبهشت در مجموعه نمایشگاهی شهرآفتاب برگزار می‌شود. مجموعه شهر آفتاب در اتوبان خلیج فارس، روبه روی حرم مطهر امام خمینی (ره) قرار دارد.

نمایشگاه کتاب تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر