کد خبر: 361850 A

ایلنا: ازسوی دبیر جشن، محمدمهدی دلخواسته به عنوان دبیر اجرایی و حسن شجاعی به عنوان دبیر مسابقه عکس انتخاب شده‌اند.

به گزارش ایلنا، علی نیک‌رفتار (رئیس انجمن عکاسان سینمای ایران) از طرف شورای سیاستگزاری این جشن متشکل  شهاب الدین عادل، حافظ احمدی، نادر فوقانی و بهرنگ دزفولی‌زاده به عنوان دبیر دومین جشن عکاسان سینمای ایران انتخاب شد. همچنین از سوی دبیر جشن، محمدمهدی دلخواسته نیز به عنوان دبیر اجرایی و حسن شجاعی به عنوان دبیر مسابقه عکس انتخاب شده‌اند.

همکاران و عکاسان محترم سینما برای دیدن فراخوان مسابقه می‌توانند به سایت رسمی انجمن عکاسان سینمای ایران به نشانی www. irssp. ir مراجعه نمایند.

لازم به ذکر است که شرکت برای کلیه عکاسان سینمای ایران (عضو انجمن و غیر عضو) آزاد است وعکس فیلمهای سینمایی تولید و یا اکران سال ۱۳۹۴ شرایط حضوردراین مسابقه را دارند.

آخرین مهلت ارسال عکس‌های سینمایی به دبیرخانه جشن ۳۱ فروردین ماه ۱۳۹۵ در نظر گرفته شده است و شرکت‌کنندگان می‌توانند تا این زمان آثار خود را به خانه سینمای شماره دو به آدرس وصال شیراز، نرسیده به چهار راه طالقانی، پلاک ۲۸- از ساعت ۱۳ الی ۱۹ به دبیر این بخش تحویل نمایند.

دومین جشن انجمن عکاسان سینمای ایران ۲۳ اردیبهشت ماه در باغ موزه قصر برگزار خواهد شد.

فعالیت اعضای اجرایی جشن از مدتی قبل در ستاد دومین جشن عکاسان سینمای ایران آغاز شده است و با توجه به دارا بودن شرایط حضوران‌ها در مسابقه، به دلیل برعهده گرفتن فعالیتهای اجرایی در بخش‌های مختلف، تنها در بخش جنبی این رویداد شرکت می‌نمایند.

علی نیک رفتار جشن عکاسان سینمای ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر