کد خبر: 362120 A

با حکم وزیر ارشاد؛

ایلنا: در حکمی از سوی علی جنتی «حسین نوش آبادی» به عنوان رییس ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط منصوب شد.

به گزارش ایلنا، در حکم «علی جنتی» وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی خطاب به نوش آبادی آمده است:

نظر به تمهید مقدمات برگزاری «ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط» در اردیبهشت ماه ١٣٩۵ و با توجه به مراتب تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «رئیس همایش» منصوب می‌شوید.امید است با اهتمام و توجه ویژه در پیشبرد اهداف این همایش وارتقاء جایگاه مالکیت فکری در حوزه ادبی و هنری موفق باشید.

همچنین در احکامی جداگانه از سوی وزر فرهنگ و ارشاد اسلامی، لادن حیدری به عنوان دبیر اجرایی و عضو کمیته سیاستگذاری و هماهنگی همایش و محمدعلی منفرد مشاور وزیر و مدیر کل حوزه وزارتی و علی اصغر کاراندیش معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان اعضای کمیته سیاستگذاری و هماهنگی این همایش منصوب شدند.

در بخشی از این احکام نیز آمده است:

با توجه به سوابق ارزنده اجرایی، سرکارعالی به موجب این حکم به عنوان «دبیر اجرایی وعضو کمیته سیاستگذاری و هماهنگی ششمین همایش ملی حقوق مالکیت ادبی، هنری و حقوق مرتبط» که در اردیبهشت ماه ١٣٩۵ برگزار می‌گردد منصوب می‌شوید.

 امید است با یاری خداوند متعال و تدبیر شایسته، در پیشبرد اهداف این همایش و ارتقاء جایگاه مالکیت فکری در حوزه ادبی و هنری موفق باشید.

وزیر ارشاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر