کد خبر: 367928 A

ایلنا: کارگردان نمایش «هم‌هوایی» از آغاز تور بهاری این نمایش خبر داد و گفت: هم‌هوایی در آغاز تور بهاری خود در فستیوال فابریکا (fabrika) حضور می‌یابد.

افسانه ماهیان در گفتگو با خبرنگار ایلنا، ادامه داد: "هم‌هوایی" روز  25 اردیبهشت در فستیوال مهم و معتبر فابریکا در شهر استانبول حضور یافته و اجرا می‌شود.

ماهیان، بلژیک را مقصد بعدی گروه نمایش "هم‌هوایی" اعلام کرد و گفت: پس از جشنواره ترکیه، در تئاتر bozar شهر بروکسل کشور بلژیک اجرا خواهیم کرد.

این کارگردان و بازیگر تئاتر، فستیوال festwochen در شهر وین کشور اتریش را مقصد آخر تور بهاری نمایش "هم‌هوایی" اعلام کرد.

افسانه ماهیان با یادآوری اجرای موفق دو سال پیش این نمایش در تهران یادآور شد: نمایش "هم‌هوایی" داستانی مستند از زندگی سه زن یعنی همسر شهید عباس دوران، شهلا جاهد همسر فوتبالیست معروف و لیلا اسفندیاری کوهنورد ایرانی است.

او با اشاره به "مهین صدری" که این نمایشنامه را نوشته است، خاطرنشان کرد: باران کوثری، الهام کردا و ستاره اسکندری بازیگران نمایش "هم‌هوایی" را تشکیل می‌دهند که در تور بهاری این نمایش همراه خواهند بود.

ماهیان در پاسخ به اینکه آیا کار دیگری را به جز اجرای تور "هم‌هوایی" در دست دارد یا نه، گفت: مشغول کار روی نمایشنامه جدیدی هستم که اطلاعات آن را پس از قطعی شدن نام نمایش و انتخاب بازیگران اعلام می‌کنم.

باران کوثری ستاره اسکندری افسانه ماهیان هم هوایی الهام کردا تور بهاری نمایش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر