کد خبر: 368527 A

ایلنا: آیین دیدار با عوامل فیلم سینمایی «گاهی» ساخته محمدرضا رحمانی در سینما فرهنگ برگزار می‌شود.

 به گزارش ایلنا، این مراسم روز دوشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ساعت 20:30در محل سینما فرهنگ آغاز می‌‎شود، مطابق رسم معمول مراسم آیین دیدار ابتدا عوامل فیلم و میهمانان پوستر فیلم را امضا می‌کنند و پس از صحبت‌های کوتاه فیلم‌ساز و عوامل، از ساعت ۲۱ فیلم برای حاضرین به نمایش درمی‌آید.

«گاهی» داستان سه زوج است که سابقاً در دانشگاه با هم دوستی داشته‌اند. حالا پس از مدت‌ها در ویلای خارج از شهر یکی از زوج‌ها، مهمانِ او هستند. قرار است صاحب خانه دیگران را غافلگیر کند، اما این غافلگیری باعث وقوع یک تراژدی در پایان قصه می‌شود. این فیلم در جشنواره سی‎وچهارم فجر در بخش هنروتجربه به نمایش درآمد.

فریبرز عرب‌نیا، اندیشه فولادوند، مهدی پاکدل، آزاده صمدی، ایمان افشاریان و عاطفه نوری بازیگران این فیلم هستند. محمدرضا رحمانی فیلم‌هایی چون «ستایش» در سال ۱۳۸۶ و «دلخون» در سال ۱۳۸۷ را در کارنامه کاری خود دارد. «گاهی» سومین فیلم بلند رحمانی در مقام کارگردان است.

عوامل اصلی فیلم سینمایی «گاهی» عبارتند از کارگردان: محمدرضا رحمانی، نویسنده: آرش عباسی، دستیار کارگردان و برنامه ریز: محسن دین محمد، مدیر نور‌پردازی: مهرداد مقیمی، صدابردار: محمد شاهوردی، ‌ تولید ایرج رحمانی، حسین الماسی، تدوین: شاهین یار محمدی عکاس: مهدی دلخواسته،مشاور تبلیغاتی: سپیده هاشمی، تهیه کننده: امیر پورکیان، محصول خانه فیلم پروان.

هنر و تجربه فیلم سینمایی گاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر