کد خبر: 368796 A

ایلنا: سارا بهرامی و آزیتا ایرایی؛ روز یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه در سرای اهل قلم میهمان نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران می‌شوند.

 به گزارش ایلنا، سارا بهرامی بازیگر و آزیتا ایرایی نویسنده فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» اولین ساخته بلند سینمایی حمیدرضا قربانی روز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت ماه) ساعت ۱۷ برای حضور در نشست «واقعیت و واقع گرایی در سینمای ایران» به نمایشگاه بین المللی کتاب تهران می‌روند.

این نشست که در سرای اهل قلم برگزار می‌شود، نگاه ویژه به نگارش فیلمنامه‌های منطبق بر واقعیت قابل لمس اجتماعی و نسبت آن با باور پذیری برای مخاطب با محوریت فیلم سینمایی «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» برگزار می‌شود. همچنین در این نشست سارا بهرامی بازیگر این فیلم درباره حضورش در اولین کار بلند سینمایی حمید رضا قربانی صحبت می‌کند.

محمدرضا مقدسیان منتقد سینما نیز به عنوان کار‌شناس در این نشست حضور دارد.

 «خانه‌ای در خیابان چهل و یکم» در سی و چهارمین جشنواره فیلم فجر در بخش نگاه نو به نمایش در آمد و نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم شد.

در این فیلم؛ مهناز افشار، علی مصفا، سهیلا رضوی، سارا بهرامی، آرش مجیدی، مانی رحمانی، مانیا علیجانی و علیرضا کمالی به ایفای نقش می‌پردازند.

در خلاصه داستان این فیلم امده است: دعوای ٢ برادر بحرانی را در خانواده ایجاد می‌کند، مادر این خانواده و ٢ عروسش که در سه طبقهٔ یک خانه زندگی می‌کنند سعی می‌کنند، هرکدام به تنهایی بار مشکلات پیش آمده در زندگی‌شان را به دوش کشند.

فیلم خانه ای در خیابان چهل و یکم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر