کد خبر: 369020 A

رئیس گزینش رسانه ملی:

ایلنا: رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان صداوسیما گفت: انتخاب بهترین‌ها کار زیادی می‌برد و مصاحبه‌گران باید جامعه‌شناسی و روانشناسی بدانند و با افراد در نهایت احترام صحبت کنند، روالی که در یک سال و چند ماه گذشته سرلوحه همه فعالیت‌ها بوده است.

به گزارش ایلنا، محمدرضا اعتمادی در بازدید از ساختمان شبکه مستند و دیدار با مدیران آن افزود: اعتقاد ما این نیست که پشت میز بنشینیم و تلاش می‌کنیم در بین همکاران حضور داشته باشیم و بهترین‌ها را برای رسانه ملی انتخاب کنیم.

رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان صداوسیما تصریح کرد: این حق مردم است که بهترین‌ها را روی آنتن ببینند و همکاران رسانه ملی نیز در تراز ملی باشند. از همین رو گزینش نیز در سازمان علمی شده است.

اعتمادی به توضیح برخی فعالیت‌های صورت گرفته در یک سال و چند ماه گذشته پرداخت و ضمن اشاره به تلاش برای حضور در داخل مجموعه‌های سازمانی، معاونت‌ها، شورا‌ها و مراکز استان‌ها، هزاران پرونده کاری نیز در این مدت بدون بر هم خوردن آرامش سازمان بررسی شده است.

در این جلسه امیر تاجیک مدیر شبکه مستند، در سخنانی گفت: در شبکه مستند علی رغم کوچک بودن، برای انجام کارهای بزرگ تلاش می‌شود. در دوره جدید این شبکه کیفیت تولیدات افزایش پیدا کرده و مستندسازانی که با این مجموعه کار نمی‌کردند، مشغول همکاری با شبکه هستند.

وی افزود: در یک سال و اندی گذشته تولیدات چند صد قسمتی جای خود را به تولیدات مستقل داد و به جای اینکه ۱۰۰ قسمت توسط یک نفر ساخته شود، تلاش می‌کنیم ۱۰۰ نفر هر کدام یک مستند بسازند.

مدیر شبکه مستند همچنین اعتمادی را یکی از خلاق‌ترین مدیران رسانه ملی خواند که با حضور او ساختار سنتی گزینش سازمان متحول و به روز شده و با تداوم حضور ایشان اتفاقات خوبی در سازمان رخ خواهد داد.

رئیس هسته مرکزی گزینش یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ماه از ساختمان شبکه مستند در سعادت آباد بازدید و با مدیران شبکه دیدار کرد. در این بازدید یک ساعته از نزدیک با بخش‌های مختلف شبکه مستند آشنا شد، در جریان جزییات فعالیت این بخش‌ها قرار گرفت و در جلسه‌ای به گفتگو با مدیران شبکه پرداخت.

شبکه مستند امیر تاجیک محمدرضا اعتمادی رئیس هسته مرکزی گزینش سازمان صداوسیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر