کد خبر: 370665 A

ایلنا: جشن عکاسان سینمای ایران شب گذشته پنجشنبه ۲۴ اردیبهشت در فضای باز باغ‌ موزه قصر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، در این مراسم از عکاسان حافظ احمدی، رضا مهاجر، بهروز صادقی، جواد نوروزبیگی (تهیه کننده سینما) تهمینه میلانی (کارگردان سینما)، فاطمه معتمد آریا، بهرام رادان، نوشین جعفری عکاس فیلم لانتوری و فتاح ذی‌نوری عکاس پشت صحنه فیلم عادت نمی‌کنیم تقدیر شد.

در این مراسم که بدلیل بارندگی شدید با تاخیر برگزار شد سخنرانان بسیار کوتاه سخن گفتند.

 تهمینه میلانی طی سخنان کوتاهی گفت: بسیار متشکرم از دوستان عکاس و امروز شرایط از قبل بسیار دشوار‌تر شده به همین دلیل در حال حاضر نقاشی می‌کشم و به‌زودی یک نمایشگاه نقاشی برگزار می‌کنم.

وی با اشاره به سوئ استفاده از عکس هنرمندان خطاب به عکاسان گفت: مواظب عکس‌هایتان باشید، من یک سال است برای این موضوع به دادگاه می‌روم.

 بهرام رادان نیز که ازسوی عکاسان به عنوان بازیگر تقدیر شد گفت: این جایزه یکی از ارزشمند‌ترین جایزه‌هایی است که تا به حال گرفته‌ام. ارتباط مخاطب با سینما قبل از نمایش فیلم از طریق عکاسان سینما برقرار می‌شود، و این موضوع بسیار ارزشمند است و جایگاه سنگینی دارد.

 فاطمه معتمد آریا نیز در مراسم حضور نداشت و به جای آن یک پیام تصویری از وی پخش شد. و نوشین جعفری نیز جایزه خود را به بازیگران و سازندگان فیلم لانتوری تقدیم کرد و از باران کوثری تشکر کرد.

 در این مراسم از هیأت داوران و روسای پیشین انجمن عکاسان سینمای ایران تقدیر شد و علی نیک‌رفتار رئیس انجمن عکاسان نیز گفت: امروز بنای درستی برای این انجمن گذاشته شده است. امیدواریم بتوانیم میراثی را که به ما رسیده، نگهداری کنیم و به دوستان بعدی تحویل دهیم.

3 4
باغ موزه دفاع مقدس جشن عکاسان خانه سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر