کد خبر: 371363 A

ایلنا: در جشن سینمای جوان از موسسه خانه کتاب تقدیر شد.

به گزارش ایلنا، در پی گسترش همکاری‌های انجمن سینمای جوانان ایران با موسسه خانه کتاب در راستای نهادینه شدن اهمیت اقتباس از آثار ادبی در حوزه فیلم کوتاه و جلب‌توجه فیلم‌سازان جوان به امر اقتباس از آثار ادبی در آثار خود که در‌‌نهایت منجر به گسترش فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی از دریچه سینما و فیلم کوتاه خواهد شد، انجمن سینمای جوانان ایران به‌پاس همراهی موسسه خانه کتاب در دستیابی به این اهداف در مراسم «جشن سینمای جوان» از این موسسه تقدیر می‌کند.

فرید فرخنده کیش مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران ضمن تأکید بر گسترش همکاری‌های بین دو نهاد در راستای دستیابی به اهداف مشترک، حضور موسسه خانه کتاب در جریان برگزاری رویدادهای فرهنگی و فعالیت‌های زیرساختی فرهنگی و سینمایی را برای انجمن سینمای جوانان ایران بسیار مهم و حیاتی عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد تقدیر از این موسسه در جریان مراسم جشن سینمای جوان و گسترش فعالیت‌ها و همکاری‌هایفی‌مابین در سال ۹۵ که سال سینمای جوان و سال فیلم کوتاه خواهد بود تلاشی کوچک برای پاسداشت این همکاری پربار خواهد بود.

جشن سینمای جوان روز دوشنبه، ۲۷ اردیبهشت به مناسبت فرارسیدن روز ملی جوان در محل سالن سوره حوزه هنری و در جریان دیدار رو درروی فیلم‌سازان فیلم کوتاه با دکتر حجت‌الله ایوبی رئیس سینمایی، طی مراسمی که از ساعت ۱۸ تا ۲۰ برگزار خواهد شد، گرامی داشته می‌شود.

خانه کتاب سینمای جوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر