کد خبر: 374052 A

ایلنا: آثار هنرمندان بین‌المللی 9 کشور جهان، از جمله؛ فرانسه سوئد، روسیه، دانمارک، آفریقای جنوبی، سورینام، چین، هلند و ایران با حضور آنها در گالری «آس» تهران گشایش یافت.

به گزارش ایلنا، 54 اثر از 17 هنرمند بین‌المللی 9 کشور جهان، از جمله؛ فرانسه سوئد، روسیه، دانمارک، آفریقای جنوبی، سورینام، چین، هلند و ایران که شامل؛ نقاشی، عکس، حجم، ویدیو آرت و ... است؛ با حضور خانم «ماهبا سوزانا ترستال» سفیر کشور هلند، هنرمندانی که آثارشان در نمایشگاه برپا شده است و به ایران دعوت شده‌اند، تعدادی از هنرمندان سینما و هنرهای تجسمی کشور و همچنین علاقمندان به هنرهای تجسمی، ساعت ۱۶ روز جمعه ۳۱ اردیبهشت ماه در گالری «آس» تهران افتتاح ‌شد و به مدت یک هفته پذیرای علاقمندان به هنرهای تجسمی خواهد بود.

در این نمایشگاه، آثار هنرمند نقاش «برتران پیروت» Bertrand Peyrot از کشور فرانسه، هنرمند عکاس «جولی نیمان» Julie Nymann از کشور دانمارک، هنرمند عکاس «متین فرانسن» Mattijn Franssen و «سیمون انگلان» Simone Engelen از کشور هلند، هنرمند نقاش «هوی زینگ ییی» Hu XingYi از کشور چین، هنرمند نقاش «ماکسیم سانتالوف» Maxim Santalov از کشور روسیه، از کشور آفریقای جنوبی، هنرمند نقاش «مریجین کاولارس» Merijn Kavelaars از کشور هلند و «میت کولبرگ» Mette Colberg از کشور دانمارک، هنرمند نقاش «له‌لوگونولو ماشابا» Lehlogonolo Mashaba، هنرمند عکاس «لیندوکوله سوبکوا» Lindokuhle Sobekwa ، «میا چاپلین» Mia Chaplin، «میشل گیلبرت مسینا» Mitchell Gilbert Messina، «مونگیز نکافایی» Mongezi Ncaphayi، «نئو ماتلوگا» Neo Matloga، «اُلیویه کیک» Olivié Keck، از آفریقای جنوبی، «روبین کابندا» Ruben Cabenda از کشور سورینام و «سام سمیعی» Sam Samiee از کشور ایران به نمایش درآمده است.

این هنرمندان هر کدام، در گالری‌ها، مراکز فرهنگی و هنری در شهرها و کشورهای مختلف جهان نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی دایر کرده و جوایز معتبر و مدال‌ها و نشان‌های بین‌المللی را نیز از آن خود کرده‌اند.

در گالری «آس» تهران، همچنین دو ویدیو آرت به نام‌های «یک قطعه»One piece  اثر «روبین کابندا» و «او دیگر» اثر «میشل گیلبرت مسینا» به نمایش درمی‌آیند.

علاقمندان می‌توانند همه روزه و بصورت رایگان از ساعت ۱۰ صبح الی ۲۳ شب از آثار این هنرمندان بین‌المللی در گالری «آس» تهران واقع در خیابان شریعتی، بالا‌تر از قیطریه، جنب بانک پارسیان، پلاک ۱۸۳۱ بازدید کنند.

گالری آس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر