کد خبر: 374142 A

ایلنا: گروه موسیقی «پالت» روزهای هفتم و هشتم خرداد در تالار وحدت تهران تازه‌ترین کنسرت موسیقی خود را با برنامه‌ای متفاوت روی صحنه می‌برد.

به گزارش ایلنا؛ گروه موسیقی «پالت» روزهای هفتم و هشتم خرداد در تالار وحدت تهران تازه‌ترین کنسرت موسیقی خود را با برنامه‌ای متفاوت ازجمله صحنه آرایی و جلوه‌های بصری ویژه به کارگردانی سیامک احصایی روی صحنه می‌برد.

امید نعمتى خواننده «پالت» درباره رپرتوار برنامه‌ریزی شده برای کنسرت پیش رو توضیح داد: یک سالى هست که مشغول اجراى کنسرت «شهر من بخند» در یک چارچوب مشخص هستیم و فکر کردیم با امکانات ویژه‌ای که استیج تالار وحدت دارد، فرم کلی اجرایمان را به‌طور اساسی تغییر دهیم. برای همین مدت کوتاهی است که دوباره با کمک سیامک احصایى، در حال تدارک برنامه‌هاى ویژه‌اى براى هوادارانمان هستیم تا اجراهای بعدی، هم براى خودمان و هم براى مخاطبان‌مان تجربه ویژه و کاملا متفاوتی باشد. از این رو در نظر داریم ضمن اجرای چند قطعه جدید که قرار است برای اولین بار روی صحنه اجرا شود، در نحوه اجرای‌مان هم، با ساختاری کارگردانی­ شده و در قالب پرفورمنس-موزیک عمل کنیم.

وی افزود: راستش ما قبلا روى این قطعات کار کرده بودیم ولى فرصت نشده بود آنها را به نتیجه برسانیم. حالا قبل از این اجرا با استرس و انرژی فوق‌العاده‌ای که برای انجام این تغییرات داریم، تصمیم گرفتیم آنها را کامل کنیم و براى اولین‌بار به گوش مخاطبان برسانیم. امیدواریم این هیجان و انرژی به مردم هم منتقل شود.

روزبه اسفندارمز سرپرست گروه هم معتقد است کیفیت یک کنسرت فقط  شامل جنبه صدا و موسیقی آن نمی‌شود و باید جلوه‌هاى بصرى آن را نیز مدنظر قرار داد. البته علاوه بر موسیقى، بخش عمده کنسرت نور و تصویر است.

وی ادامه داد: این روزها در اکثر کنسرت‌ها فقط با ویدئو-پروجکشن، بدون هیچ برنامه‌ریزی خاصی، در کنار یک نورپردازی حجیم و شلوغ، صرفا یک‌سرى ویدیو و تصویر نشان مى‌دهند اما این کافی نیست. ما کارگردان‌ها و هنرمندان خوبی در زمینه کوریوگرافی و طراحی پرفورمنس و نیز طراحی صحنه و ویژوال داریم که باید به آنها میدان بدهیم و اتفاقات جدیدی را روی صحنه رقم بزنیم. باید همه‌چیز کارگردانی شود و برایش برنامه‌ریزی صورت بگیرد. ما حتما باید برای مخاطبمان ارزش قائل باشیم و به احترام او به همه این جزییات ریز و درشت توجه کنیم تا به حمایتش از موسیقی ادامه دهد.

امید نعمتی خواننده، روزبه اسفندارمز کلارینت و ساکسوفون، مهیار طهماسبی ویولنسل، کاوه صالحی گیتار، داریوش آذر کنترباس، سردار سرمست پیانو و آکاردئون و امین طاهری درامز گروه اجرایی تازه ترین کنسرت پالت را تشکیل می دهند.

گروه پالت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر