کد خبر: 378829 A

به دلیل آسیب دیدگی تنها بازیگر اثر؛

ایلنا: نمایش کمدی " افسانه ببر" که با استقبال بسیار خوب مخاطبان روبرو شده به دلیل آسیب دیدگی تک بازیگر این اثر، هدایت هاشمی فقط برای یک روز اجرا نخواهد شد.

به گزارش ایلنا، هادی عامل طراح و کارگردان نمایش ضمن اعلام این خبر افزود: متاسفانه طی یک اتفاق ناگهانی هدایت هاشمی تک بازیگر نمایش ما دچار آسیب دیدگی از ناحیه کمر و صورت شده است که به صلاحدید پزشک معالج باید حداقل 24 ساعت استراحت کافی داشته باشد.

عامل ادامه داد: به همین منظور مجبور هستیم اجرای نمایش را فقط برای روز چهارشنبه 19 خرداد تعطیل  کنیم تا هدایت هاشمی بتوانند با استراحت کافی از روز پنجشنبه دوباره بر روی صحنه حاضر شود.

کارگردان این نمایش ضمن عذرخواهی از مخاطبینی که برای روز چهارشنبه 19 خرداد بلیت تهیه کرده‌اند گفت: اجرای نمایش از روز پنجشنبه دوباره ادامه خواهد داشت و خوشبختانه تا به این‌جا نیز با استقبال بسیار خوبی روبرو شده‌ایم و همین استقبال باعث شد اجرای نمایش در ماه رمضان تمدید شود و ما بعد از زمان افطار نیز پذیرای حضور مخاطبین باشیم.

هادی عامل افزود: اجرای نمایش افسانه ببر 5 سال پیش نیمه تمام باقی ماند و همین موضوع انگیزه‌ای بود برای اجرای مجدد این اثر در فضایی جدید که به لطف خدا مورد توجه نیز قرار گرفته است و تا به امروز تقریباً عموم مخاطبینی که به تماشای نمایش آمده‌اند از کیفیت اجرای اثر رضایت داشته‌اند و در کنار اطلاع رسانی خوبی که داشتیم، تماشاگران نیز دیدن اثر را به دیگر علاقه‌مندان پیشنهاد کرده‌اند که همین دلیل باعث شده مخاطب بیشتری مشتاق دیدن نمایش افسانه ببر شود.

نمایش کمدی افسانه ببر اثر داریوفو و با ترجمه فرشته قاسم پور در ماه مبارک رمضان هر شب ساعت 22:15 در مجموعه تئاتر باران بروی صحنه رفته و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت این نمایش از طریق سامانه تیوال به آدرس tiwall.com اقدام کرده و یا با شماره تلفن 09193952723 تماس داشته باشند.

افسانه ببر هدایت هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر