کد خبر: 380214 A

ایلنا: کنسرت ارکستر ملی مهر به رهبری ناصر ایزدی و خوانندگی وحید تاج با اجرای آثاری از همایون خرّم در تهران روی صحنه می‌رود.

به گزارش ایلنا، ناصر ایزدی (آهنگساز و رهبر ارکستر ملی مهر) گفت: پس از اجرای موفق ارکستر ملی مهر در مراسم اختتامیه جشنواره نوای خرّم، که با استقبال گسترده علاقه مندان به موسیقی ایرانی و آهنگ‌های جاودانه استاد همایون خرّم روبرو شد، تصمیم گرفته شد با همکاری خانواده استاد همایون خرّم و حمایت مؤسسه فرهنگی هنری رادنواندیش در سالگرد تولد ایشان (۹ تیر) کنسرت دیگری توسط ارکستر ملی مهر و با اجرای آهنگهایی از این هنرمند بزرگ برگزار شود اما به دلیل هم زمانی با ماه رمضان اجرای این کنسرت به ۲۲ و ۲۳ تیرماه موکول شد.

وی افزود: در این کنسرت که تمرینات آن از مدتی قبل آغاز شده، ده اثر از شاخص‌ترین و خاطره انگیزترین ساخته‌های استاد خرّم توسط ارکستر مهر با خوانندگی وحید تاج اجرا می‌شود.

ایزدی گفت: یکی دیگر از قسمت‌های این کنسرت اجرای یکی از آثار این استاد برجسته با پیانوی بردیا صدرنوری و ویولن حامد ابراهیمی همراه با خوانندگی وحید تاج خواهد بود.

این آهنگساز اظهار داشت: ارکستر مهر از معدود ارکسترهایی است که سالیان سال بدون هیچگونه حمایت و پشتیبانی دولتی به اجرای برنامه می‌پردازد. تمامی این دوستان، هنرمندان جوان، توانا و با اخلاقی هستند که تنها به دلیل عشق به هنر موسیقی و مهر و دوستی در این ارکستر به فعالیت مشغول هستند و موفق شده‌اند ارکستر را تبدیل به یکی از بهترین ارکسترهای ایرانی تبدیل کنند.

ناصر ایزدی در مورد فعالیت‌های آینده این ارکستر نیز گفت: در آذر ماه نیز کنسرت دیگری برگزار خواهیم نمود که کلیه آهنگ‌های آن از ساخته‌های خودم است.

همایون خرم ارکستر ملی مهر وحید تاج ناصر ایزدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر