کد خبر: 380317 A

ایلنا: مسئول روابط عمومی معاونت امور هنری گفت: تا آخر همین هفته زمان ورود پیکر اصغر بیچاره به کشور مشخص می‌شود.

علی‌ نیک‌رفتار (رئیس شورای مرکزی عکاسان) درباره زمان بازگشت پیکر اصغر بیچاره و برگزاری بزرگداشت برای این هنرمند گفت: هنوز مشخص نشده است پیکر اصغر بیچاره به ایران برمی‌گردد یا نه. ما نتوانسته‌ایم ارتباطی با خانواده مرحوم برقرار کنیم و در تلاش هستیم با آن‌ها ارتباطی برقرار کنیم.

او ادامه داد: منتظریم اگر ایشان در ایران تشییع شد بعد از آن مراسمی برگزار کنیم اما درصورت عدم ورود پیکر او به ایران؛ مراسم یادبودی برای ایشان برگزار می‌کنیم.

رئیس شورای مرکزی عکاسان در پاسخ به این سوال که معاونت هنری اعلام کرده بود، پیکر مرحوم اصغر بیچاره را به ایران منتقل می‌کنند، آیا شورای مرکزی عکاسان خانه سینما با این معاونت در این‌باره همکاری می‌کند یا نه اظهارکرد:  با آنها تماسی نداشتیم.

پایان هفته زمان ورود پیکر مشخص می‌شود

در همین رابطه با روابط عمومی معاونت هنری تماس گرفتیم. مهدی وجدانی درباره بازگشت پیکر اصغر بیچاره گفت: این امر صورت می‌گیرد اما به دلیل اختلاف ساعت بین ایران و آمریکا زمان دقیق آن مشخص نیست!

او ادامه داد: باتوجه به اینکه ایران یک روز از آمریکا از لحاظ زمانی جلوتر است؛ هنوز موفق نشده‌ایم تاریخ دقیق ورود پیکر مرحوم اصغر بیچاره را تعیین کنیم.

وجدانی افزود: خانواده مرحوم اصغر بیچاره نیز با این اقدام موافق هستند.

او با بیان اینکه تا آخر همین هفته زمان ورود پیکر اصغر بیچاره به کشور مشخص می‌شود، گفت: به محض اینکه زمان دقیق ورود مرحوم اصغر بیچاره مشخص شود؛ زمان دقیق مراسم را اعلام خواهیم کرد.

اصغر بیچاره
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر