کد خبر: 381193 A

ایلنا: نمایشگاه «نغمه های ربانی» آثار خوشنویسی احمد قائم مقامی، محمدکاظم سیدخانی و علی دربان‌رضوی با نمایش 30 اثر به سبک نستعلیق قرآنی، جمعه 28 خرداد ماه ساعت 17 در گالری شماره 2 فرهنگسرای نیاوران افتتاح خواهد شد.

به گزارش ایلنا، آثار این هنرمندان برای اولین بار در یک مجموعه با سبک‌های نستعلیق معاصر، کتیبه، چلیپا و قطعه‌نویسی به  نمایش درخواهد آمد.

مجموعه آثار احمد قائم‌مقامی در این نمایشگاه 21 اثر در اندازه‌های 100 در 70 می‌باشد. این آثار با الهام از غلام‌حسین امیر‌خانی و میرزا محمدرضا کلهر به شیوه روز در فرم ترکیبات کاملا "متفاوت از نظر اندازه،  فرم و قالب‌های خاص جدید ارائه شده است.

همچنین دراین نمایشگاه 5 اثر از محمدکاظم سیدخانی با الهام از شیوه میرزا محمدرضا کلهر و 4 اثر نیز از علی‌دریان رضوی با الهام از خوشنویسی دوره  قاجار، میرزا غلام‌رضا خوشنویس، میرحسین خوشنویس و استاد شیرازی در ابعاد60 در 40 و 70 در 50 به نمایش گذاشته شده‌است. همچنین این آثار بین یک میلیون و پانصد تا شش میلیون تومان قیمت‌گذاری شده است.

نمایشگاه خوشنویسی "نغمه های ربانی" از28 خرداد تا 6 تیرماه در گالری شماره 2، همه روزه ازساعت 10 الی 21 و ایام تعطیل از ساعت 14 الی 21 پذیرای علاقمندان خواهد بود.

فرهنگسرای نیاوران نغمه های ربانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر