کد خبر: 381278 A

ایلنا: تهیه‌کننده فیلم سینمایى «سال تحویل» در نامه‌اى به عوامل این فیلم به دلیل وقفه‌اى که در فیلمبردارى بوجود آمده؛ عذرخواهى کرد.

 به گزارش ایلنا، سعید هاشمى در این نامه درخصوص دلایل توقف «سال تحویل» توضیحاتى داده و عنوان کرده بزودى فیلمبردارى این فیلم از سرگرفته می‌شود.

در متن این نامه آمده است:

با سلام و با آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان برای تمامی دست‌اندرکاران پروژه سینمایی «سال تحویل» و تشکر به خاطر همدلی و همراهی‌شان تا امروز و این لحظه. متاسفانه مدتی است که به دلیل مشکلات مالی که ازسوی سرمایه‌گذار بر پروژه «سال تحویل» وارد (تحمیل) شد! ناگزیر به تعطیلی موقت پروژه شدیم.

از این رو آسیب‌های جدی (زیان مادی، روحی و عاطفی) به پروژه و عوامل آن تحمیل شد که تا مشخص شدن تکالیف چاره‌ای جز تحمل آن را نداشتیم که از این بابت بسیار آزرده خاطر و غمگین هستم.

عبور از این بحران و موانع ممکن نبود مگر با همراهی و تلاش مجدانهٔ سیاوش اسعدی عزیزم (کارگردان) که در تمامی این مراحل برادرانه کنارم بود که لحظه‌ای احساس تنهایی، یاس و ناامیدی نکنم... بداند که من به بلندای ماه فکر می‌کنم و اینکه هیچ شب تاری نمی‌تواند شکوه ِ نورش را انکار کند. ما نمی‌دانستیم که در این مسیر طولانی و سخت تنها هستیم و بجز خدای مهربان و اراده و ایمان برای ساخت سال تحویل یاوری نداریم!

عرضم را کوتاه می‌کنم و در آخر به اطلاع می‌رسانم با پیگیری و مذاکرات انجام شده میان بنده و سرمایه‌گذار محترم پروژه، مشکلات تا حدود زیادی مرتفع شده و با اعلام آمادگی از سوی ایشان (سرمایه‌گذار) تا چند روز آتی به‌طور رسمی فیلم وارد مرحلهٔ تولید می‌شود. انشاالله.

مجدد از تمامی عوامل «سال تحویل» که صبوری کردند که بتوانیم فیلمی ماندگار و در خورشان مردم ایران زمین را تولید کنیم تشکر می‌کنم.

ما بدان مقصد عالی نتوانیم رسید

هم مگر پیش نهد لطف شما گامی چند

فیلم سال تحویل
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر