کد خبر: 382872 A

ایلنا: نمایش «افسانه ببر» تولد 65 سالگی رضا کیانیان را جشن گرفت.

به گزارش ایلنا، روز گذشته در تئا‌تر باران، نمایش افسانه ببر به کارگردانی هادی عامل از متن داریو فو با بازی هدایت هاشمی روی صحنه رفت و تولدی برای رضا کیانیان به مناسبت ۶۵ سالگی‌اش برگزار کرد.

رضا کیانیان در شب تولدش گفت: «این جشن تولد یکی از بهترین تولدهای عمر من بود و از همه شما ممنونم. یکی لو داده بود که برای من تولد گرفته‌اند اما فکر نمی‌کردم به این شکل باشد و تصورم این بود که فقط اجرای امشب را به من تقدیم می‌کنند.»

وی در ادامه عنوان کرد: «آرزو می‌کنم همهٔ مردم حالشان خوب باشد، همیشه بخندند دلشان شاد باشد.»

این هنرمند ضمن اشاره به تولدش در استان خراسان گفت: یادم می‌آید چند سال پیش در جشن تولدی که در خراسان‌رضوی برایم گرفته بودند هدایت هاشمی که اتفاقاً او هم مثل من خراسانی است، حضور داشت و امسال هم خاطره‌ای شیرین را برایم خلق کردند.

تولدی سورپرایزی با حضور هنرمندان زیادی نظیر رؤیا نونهالی، بهاره رهنما، بزرگمهر حسین‌پور، هوشنگ گلمکانی، رؤیا می‌رعلمی، محمود حدادی، رؤیا بختیاری، شیوا اردویی، شهاب‌الدین طباطبایی، سروناز نانکلی، خاطره اسدی، الهام جعفرنژاد و... برای ۶۵ سالگی رضا کیانیان شب گذشته در تئا‌تر باران برگزار شد

این مراسم به همت گروه اجرایی نمایش برگزار شد. نمایش افسانه ببر هر شب به جز شنبه‌ها ساعت ٢٢: ١۵ در تئا‌تر باران به روی صحنه می‌رود.

رضا کیانیان افسانه ببر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر