کد خبر: 384098 A

ایلنا: پخش مجموعه مستند «قهرمانان» تولید جدید شبکه مستند، درباره ورزشکارانی که حاضر به مبارزه با ورزشکاران رژیم صهیونیستی نشده‌اند، از امروز آغاز می‌شود و تا روز جهانی قدس ادامه خواهد داشت.

به گزارش ایلنا، مجموعه «قهرمانان» به تهیه کنندگی و کارگردانی پناه برخدا رضایی به قهرمانان ورزشی می‌پردازد که دارای رتبه آسیایی و جهانی در ورزش‌های رزمی و کشتی در شهرهای مختلف ایران هستند.

ویژگی مشترک این ورزشکاران این است که بنا به دلایل و اعتقادات شخصی و ارادت‌های درونی و قلبی حاضر به مبارزه با نماینده رژیم غاصب صهیونیستی نشده‌اند. گرچه همگی آن‌ها ورزشکاران عنوان داری بوده‌اند و اگر با ورزشکاران مقابلشان مسابقه می‌دادند می‌توانستند یک مدال به مجموعه مدال‌هایشان اضافه کنند.

پناه برخدا رضایی به عنوان یکی از فیلمسازان سینما و تلویزیون در این مجموعه سراغی تعدادی ورزشکار رفته که از جمله آن‌ها می‌توان به علیرضا کریمی در رشته کشتی، طاهر عاشوری در شمشیر بازی از ارومیه، کمال علیخواه آذر در رشته کیک بوکس از بوکان، لیلا زارع‌زاده در رشته شطرنج روشن دلان از آذربایجان شرقی، علیرضا شکوری در رشته تکواندو از میانه و آرش می‌راسماعیلی جودوکار شناخته شده اشاره کرد؛ ورزشکارانی که در شرق، غرب، شمال، جنوب و مرکز کشور زندگی می‌کنند.

 «قهرمانان» با روایت زندگی قهرمانان سرافرازی که در میدان‌های ورزشی حاضر به مسابقه با نمایندگان رژیم غاصب صهیونیستی نشده‌اند، در اولین قسمت سراغ جمال چاوشی فر شناگر ارزنده و کاپیتان تیم‌ملی شنای ایران رفته است.

پخش این مجموعه از شنبه پنجم تیر ماه ساعت ۱۹ آغاز می‌شود و تا جمعه ۱۱ تیر ماه ادامه خواهد داشت. «قهرمانان» روز بعد ساعت ۱۲ بازپخش می‌شود.

شبکه مستند سیما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر