کد خبر: 392634 A

ایلنا: وزیر بهداشت گفت: هیچ اظهارنظر شخصی در مورد پرونده عباس کیارستمی نخواهم کرد و به اساتید و اعضایی که برای بررسی این پرونده توسط رییس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شده‌اند، اعتماد کامل دارم.

 به گزارش ایلنا، سیدحسن هاشمی (وزیر بهداشت و درمان) در حاشیه جلسه مشترک کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی درباره آخرین وضعیت پرونده پزشکی زنده‌یاد کیارستمی اظهار داشت: در این جلسه دکتر زالی (رییس کل سازمان نظام پزشکی) گزارشی از اقدامات انجام شده ارایه دادند اما تا زمان گزارش کمیته فنی بررسی‌کننده باید صبوری کرد.

هاشمی در ادامه خاطرنشان کرد: هیچ اظهار نظر شخصی در مورد پرونده ایشان نخواهم کرد و به اساتید و اعضایی که برای بررسی این پرونده توسط رییس کل سازمان نظام پزشکی انتخاب شده‌اند، اعتماد کامل دارم چراکه آنها عالمانه، منصفانه و شجاعانه رأی خود را اعلام خواهند کرد و هیچ مصلحتی بالاتر از حق و حقیقتی که در این پرونده وجود دارد، نیست.

وزیر بهداشت افزود: اعضای کمیته بررسی پرونده پزشکی حق و حقوق زنده‌یاد کیارستمی، جامعه هنری و علاقمندان به ایشان در سراسر جهان را درنظر می‌گیرند و افراد این کمیسیون به قدری از نظر علمی برجسته و از نظر اخلاقی منزه و شجاع هستند که تمام افرادی که به قانون تمکین می‌کنند، رأی آنها را می‌پذیرند.

صبح امروز جلسه کمیته بررسی پرونده پزشکی عباس کیارستمی برگزار شد.

عباس کیارستمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر