کد خبر: 396593 A

نمایش "مرز" و "تن‌ها" از آثار گروه تئاتر زندگی به کارگردانی جعفر مهیاری در شهر وورزبورگ آلمان به صحنه رفت.

به گزارش ایلنا؛ گروه تئاتر زندگی؛ نمایش ˝مرز˝ به کارگردانی جعفر مهیاری و بریتا شرام کار مشترک گروه تئاتر زندگی و  کمپانی نیونرپلتز آلمان در شهر وورزبورگ روی صحنه رفت.

نمایش "مرز" که دور اول اجرای خود را در اردیبهشت و خردادماه سال جاری در فرهنگسرای اندیشه پشت سر گذاشت؛ در دور دوم اجراهای خود از تاریخ ۱۴ تا ۲۴ ماه جولای ( ۲۴ تیر تا ۳ مردادماه) در سالن اختصاصی کمپانی نیونرپلتز در شهر وورزبورگ آلمان اجرا شد.

همچنین نمایش "تن‌ها" اثر دیگری گروه تئاتر زندگی به کارگردانی جعفر مهیاری و بازی سعید ابک از ۴ مردادماه تا ۱۴ مردادماه در کمپانی "نیونرپلتز" به صحنه رفته است.

"مرز" نمایشی بی‌کلام و متکی بر حرکت است که روایت‌گر درگیری دو گروه است که بر سر مرز زمین‌های خود در ستیز هستند؛ اما طی اتفاقاتی سرانجام میانشان صلح و دوستی برقرار می‌شود. در این نمایش به نوعی ماهیت و ضرورت وجود مرزها از اساس به چالش کشیده می‌شود و با ترکیب نور، موسیقی، لباس، دکور و بازی بدنی بازیگران و با رویکردهای پرفورمنس آرت به صحنه خواهد رفت.

جعفر مهیاری به عنوان نویسنده و سعید ابک، برند استولبرگ، آناهیتا صفی خانی، کریستینا فورستر بازیگران نمایش " مرز " را تشکیل می‌دهند. همچنین معصومه آرواز و مینا آریایی دستیاران کارگردان هستند.

نمایش مرز و تن‌ها گروه تئاتر زندگی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر