کد خبر: 396789 A

ایلنا: اولین نشست رو در روی تهیه‌کنندگان سینمای ایران با تجمیع‌کنندگان V.O.D (ویدیو درخواستی) یکشنبه هفده مرداد ماه برگزار می‌شود.

 به گزارش ایلنا، سیدغلامرضا موسوی (دبیر هیات رئیسه شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران) از کلیه تهیه‌کنندگان سینمای ایران خواست تا در این جلسه که روز یکشنبه 17 مرداد ماه از ساعت 16:30 در موزه سینما برگزار می‌شود، شرکت کنند.

موسوی در مورد دلایل تشکیل این جلسه گفت: مدتی است که شورائی مرکب از نمایندگان شورایعالی تهیه‌کنندگان آقای علیرضا داودنژاد و منوچهر شاهسواری و دو تن از نمایندگان تجمیع‌کنندگان آثار V.O.D و آقای دکتر ابطحی مدیرعامل موسسه رسانه‌های تصویری و مسئول سامان دادن به این مهم که با عنوان سامانه سند شناخته می‌شود، فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: در این جلسات راهکارهائی برای ارائه فیلم‌های سینمایی و تولید و پخش این آثار از طریق سامانه سند (ویدیو درخواستی از طریق اینترنت) پیش‌بینی و شکل آئین‌نامه‌ای مدون در حال شکل‌گیری است از آنجا که لازم است صاحبان آثار و بخصوص تهیه‌کنندگان سینمای ایران با ده شرکت تجمیع‌کننده V.O.D آشنا و برای مراودت فرهنگی و اقتصادی از یکدیگر شناخت پیدا کنند، این نشست برگزار می‌شود.

 موسوی افزود: در این جلسه ابطحی و همکاران وی گذشته، حال و آینده V.O.D  را برای همکاران تهیه‌کننده تشریح خواهند کرد و سپس نمایندگان شورایعالی تهیه‌کنندگان آخرین دستاوردهای V.O.D و همچنین توافق‌های انجام شده با مدیران شرکت‌های V.O.D  را معرفی خواهند کرد و به سئوالات تهیه‌کنندگان پاسخ خواهند داد.

ریس شورای عالی تهیه‌کنندگان افزود: در این نشست مدیران شرکت‌های تجمیع‌کننده آثار بطور جداگانه ضمن معرفی شرکت‌هایشان، نمایندگانشان را برای عقد قراردادها به همکاران تهیه‌کننده رسماً معرفی می‌کنند. شورایعالی در این بخش تلاش دارد تا از همان ابتدا دست دلالان را از این بازار کوتاه کند.

موسوی در پایان اعلام داشت: این نشست شروع بازاری تازه و جدید را برای محصولات فرهنگی درپی خواهد داشت و در حقیقت شروع رسمی ارتباط تهیه‌کنندگان با مدیران شرکت‌های تجمیع‌کننده آثار V.O.D است.

شورای عالی تهیه کنندگان سینما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر