کد خبر: 398182 A

مدیرعامل موسسه نشر اعلام کرد:

ایلنا: مدیرعامل موسسه نشر شهر از استقبال زیاد دانش آموزان از سیزدهمین دوره جشنواره یاد یار مهربان و تمدید آن تا آخر شهریور خبر داد.

به گزارش ایلنا، سید مجید حسینی با اشاره به رویکردهای متفاوت سیزدهمین دوره جشنواره یاد یار مهربان اظهار کرد: در این دوره بر خلاف دوره‌های پیشین به جای اهدای کتاب به کتابخانه‌ها کتاب به خود دانش آموز اهدا شد و دانش آموزان مقاطع هفتم و هشتم مجاز بودند تا سقف بیست هزار تومان کتاب از میان کتاب‌های مورد تأیید وزارت آموزش‌وپرورش انتخاب کنند.  

وی با بیان اینکه از ابتدا قرار بر این بود تا اختتامیه جشنواره خردادماه برگزار شود، افزود: حضور ۱۳۰هزار دانش‌آموز در جشنواره و دریافت کتاب، عضویت بیش از ۳ هزار نفر در باشگاه آرزوهای کتاب و ارسال قریب به ۴ هزار اثر هنری در کنار درخواست مکرر مدیران مدارس موجب شد تا این دوره از جشنواره تا شهریورماه تمدید شود.  

مدیرعامل موسسه نشر شهر با یادآوری زمان برگزاری مراسم اختتامیه گفت: در نظر داریم تا ۸ مهرماه همزمان با برگزاری اختتامیه سیزدهمین دوره از جشنواره یاد یار مهربان چهاردهمین دوره آن آغاز شود.  

حسینی در پایان به تفاوت‌های دوره بعدی جشنواره پرداخت و عنوان کرد: طبق مصوبه سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران امسال تعداد دانش‌آموزان و کتاب‌های اهدایی افزایش پیدا خواهد کرد و پایه‌های تحصیلی که مجاز به شرکت در جشنواره هستند نیز افزایش پیدا می‌کند. 

جشنواره «یاد یار مهربان»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر