کد خبر: 398357 A

ایلنا: از این پس می‌تواند بدون نگرانی از پرداخت هزینه‌های زیاد اینترنتی فیلم‌های مورد علاقه خود را ببینید.

 به گزارش ایلنا، جشنواره تابستانی فیلیمو با عنوان «لم بده، فیلیمو ببین» از 11 مرداد آغاز شده و تا 11 مهر ادامه خواهد یافت. با پیوستن به این کمپین می‌توانید فیلم، سریال و تئاترهای مورد علاقه خود را انتخاب کنید.

با خرید اشتراک یک ماهه در مدت این کمپین، به مدت 2 ماه (یک ماه رایگان)، و با خرید اشتراک 3 ماهه، به مدت 6 ماه (سه ماه رایگان) می‌توانید در www.filimo.com فیلم ببینید.

نکته قابل توجه در این رویداد، رایگان بودن اینترنت مصرفی برای کاربران شرکت آسیاتک است. یعنی مشترکین آسیاتک در بازه زمانی این کمپین هیچ هزینه‌ای برای ترافیک اینترنت، هنگام فیلم دیدن، پرداخت نخواهند کرد. بدون شک، این طرح‌ها هم به سود کاربر و هم به سود فضای کسب‌وکار کشور در حوزه VOD است و باعث می‌شود کاربران بدون دغدغه نسبت به حجم مصرفی اینترنت خود به تماشای فیلم‌ها و سریال‌های متعدد بنشینند و لذت برند.

شرکت صبا ایده توسعه‌دهنده سرویس‌های آپارات و فیلیمو؛ پس از موفقیت چشمگیر سرویس آپارات، سرویس فیلیمو را با رویکرد نمایش محتوای بلند ویدیویی مثل فیلم و سریال به بازار عرضه کرده است. فیلیمو با ارائه محتواهای ویدیویی جذاب و خاطره انگیز خیلی سریع در بین مخاطبین جای خود را باز کرد.

جشنواره فیلم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر