کد خبر: 400081 A

ایلنا: محمد علیزاده در قالب تور کنسرت تابستانی خود، روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 مردادماه در سه سانس مختلف در اراک روی صحنه رفت و قطعات عاشقانه و خاطره‌انگیزش را برای هوادارانش اجرا کرد.

به گزارش ایلنا؛ محمد علیزاده و گروه ارکسترش در ادامه تور کنسرت تابستانی خود؛ در روزهای پنجشنبه و جمعه 21 و 22 مرداد ماه جاری در سه سانس مختلف؛ 6:30 بعدازظهر و 9 شب در سالن مجتمع فرهنگی هنری ستارگان شهر اراک به اجرای برنامه پرداخت.

محمد علیزاده که از چندی پیش، بلیت‌های کنسرت شهر اراکش به فروش رفته بود؛ در این کنسرتها ترانه‌هایی از آلبوم‌های «دلت با منه» و «سوپرایز»، تک آهنگ‌ها و تیتراژ سریال‌های مختلف از جمله؛ سریال «برادر» را اجرا خواهد کرد؛ که اسامی قطعه‌های اجرا شده در این کنسرت تابستانه این خواننده پاپ عبارتند از: خیلی برام عزیز خاطرت، زخم، جز تو، بی تو آینده، هواتو کردم، احساس، برادر، فکرش هم نکن، غم دنیاس، کجا میری، سرزنش، بی‌حوصله، تولد، حس آرامش، اشتباه، دل بی تو غم زده، همینکه هست و برگرد.

علیزاده بعد از برگزاری 6 سانس کنسرت در سالن همایش‌ میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران، در روزهای 10 و 11 و 12 مرداد ماه در تالار حافظ شیراز و همچنین در ادامه تور کنسرت تابستانی خود در سه سانس مختلف در روزهای 14 و 15 مرداد ماه در تالار آوینی بندرعباس به اجرای برنامه پرداخت که مورد استقبال علاقمندان به موسیقی پاپ قرار گرفت.

علی‌رضا شهبازی ـ نوازنده گیتار الکتریک، امیرحسین اویسی ـ رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد، اشکان موسوی ـ نوازنده و سولیست ویولن، بهمن میرزازاده ـ نوازنده بوزوکی و گیتار، محمد شعبانی ـ نوازنده پرکاشن، اشکان صدیق‌آذر ـ نوازنده لانچ پد، علی‌اصغر پورنگهبان ـ نوازنده گیتار باس، ایمان ذاکری ـ نوازنده درامز و سعید عباسی ـ نوازنده کیبورد، علیزاده را با سازهای خود همراهی کردند.

محمد علیزاده
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر