کد خبر: 407184 A

در نامه‌ای به وزیر ارشاد مطرح شد؛

ایلنا: اتحادیه‌های چاپخانه‌داران سراسر کشور با ارسال نامه‌ای به وزیر ارشاد خواستار بهره‌مندی از بسته حمایتی ۱۶ میلیاردتومانی وزارت صنعت برای صنایع کوچک و بزرگ شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، متن این نامه به شرح ذیل است:

«جناب آقای دکتر علی جنتی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام و عرض ادب

احتراماً ضمن تبریک هفته دولت و حمایت اهالی صنعت چاپ از دولت تدبیر و امید، در ارتباط با موضوع بسته حمایتی 16 هزار میلیارد تومانی دولت محترم از صنایع کوچک و متوسط  14 اتحادیه چاپخانه‌داران سراسر کشور کتباً تقاضا نمودیم با عنایت به اینکه اکثریت اهالی صنعت چاپ کشور پروانه فعالیت خود را از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دریافت می‌کنند و پروانه فعالیت از وزارت صنعت، معدن و تجارت ندارند. جناب وزیر بزرگواری فرمایید و ردیف بودجه‌ای از  رقم 16 هزار میلیاردی تخصیص داده و یا اینکه از تعداد 7500 واحد از صنایع کوچک و متوسط که قرار است تحت پوشش حمایت دولت واقع گردند، تعدادی را برای دست‌اندرکاران صنعت چاپ و بسته‌بندی سراسر کشور با عنایت به اینکه وزارت محترم ارشاد متولی این صنعت می‌باشد و همچنین باتوجه به جایگاه ویژه‌ای که حضرتعالی در هیئت محترم دولت دارید جهت نوسازی، توسعه و کمک به احیا و رونق اقتصادی که  صنعت چاپ و بسته‌بندی شدیداً نیازمند می‌باشد، سهمیه‌ای را تعیین فرمایید.

باتوجه به دستور شما جهت بررسی و رسیدگی به زیرمجموعه وزارتخانه و همچنین ملاقات حضوری با حضرتعالی که فرمودید با آقای نعمت‌زاده وزیر محترم صنعت، معدن و تجارت مذاکره می‌فرمایید، متاسفانه هنوز خبر خوشحال‌کننده‌ای نشنیده‌ایم.

لذا  تمنا دارم بزرگواری فرموده و تا وقت باقیست عنایت لازم را داشته باشید.

با تشکر

غلامرضا شجاع

نماینده اتحادیه‌های چاپخانه‌داران استانهای کشور»

پیش از این نیز اتحادیه چاپخانه‌داران خراسان؛ گیلان و قم در نامه‌ای از وزیر ارشاد درخواست کرده بودند تا طی مذاکراتی با وزارت صنعت این موضوع را در هیئت دولت مطرح کرده تا امکان استفاده  صنعت چاپ از بسته حمایتی  ۱۶ میلیاردتومانی ممکن شود.

5

 

4

3

 

2

 

1

درخواست چاپخانه‌داران برای استفاده از بسته‌های حمایتی وزارت صنعت بسته حمایتی ۱۶ میلیاردتومانی وزارت صنعت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر