کد خبر: 407337 A

ایلنا: اجرای نمایش «اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی جمعه شب 12 شهریور ماه با حضور عوامل سریال تلویزیونی «خانه ما» در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

به گزارش ایلنا، اجرای نمایش « اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی جمعه شب 12 شهریور ماه با حضور عوامل سریال تلویزیونی «خانه ما» و تعدادی از هنرمندان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر آغاز شد.

مسعود کرامتی کارگردان سریال «خانه ما» که سال‌ها پیش از رسانه ملی پخش می‌شد در آیین افتتاحیه نمایش « اگر...» گفت: خیلی خوشحالم که دوباره اینجا حضور پیدا کردم و می‌توانم وحید رهبانی را ببینم. او یکی از بازیگران سریال ماندگار «خانه ما» بود که سال‌ها پیش برای حضور در این سریال تست بازیگری داد و بعد از پذیرش توانست ایفاگر یکی از نقش‌های اصلی سریال باشد. به هر صورت من امروز واقعا افتخار می‌کنم که با او دوست هستم و در تالاری حضور پیدا کردم که نمایشی به کارگردانی و بازی وی اجرای خود را آغاز می‌کند.

وی افزود: وحید رهبانی یکی از هنرمندان باهوش تئاتر ماست و تاکنون با آثاری که روی صحنه برده توانسته خود را به عنوان یکی از بهترین هنرمندان تئاتر ایران معرفی کند. من مطمئنم این نمایش نیز مانند سایر آثارش خوب و با کیفیت خواهد بود. ای کاش شرایط نیز به گونه‌ای رقم بخورد که او بتواند روز به روز بهتر از قبل کار کند.

شیرین یزدان بخش، بهناز جعفری، مانی نوری، ماریا حاجیها از جمله هنرمندانی بودند که در اولین اجرای نمایش « اگر...» در تالار چهارسو حضور پیدا کردند.

نمایش « اگر...» به نویسندگی و کارگردانی وحید رهبانی و بازی سارا بهرامی و وحید رهبانی هر روز غیر از شنبه‌ها ساعت 18:30 و 20:30 در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر میزبان علاقه‌مندان تئاتر است.

تئاتر شهر «اگر...»
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر