کد خبر: 407447 A

ایلنا: اگر به ادبیات علاقه داشته باشید، بی‌شک نام گابریل گارسیا مارکز و به تبع رمان «صد سال تنهایی»، نام‌های آشنایی برای شما هستند.

به گزارش ایلنا؛ مارکز در این رمان داستان خانواده بوئندیا را روایت می‌کند که پس از مهاجرت از دیار خود به دهکده‌ای نفرین شده قدم گذاشته و در ادامه نحسی این دهکده دامن، تک تک اعضای خانواده را می‌گیرد.

این رمان که به نوعی مانیفست سبک رئالیسم جادویی محسوب می‌شود، برای اولین بار از سه‌شنبه 16 شهریور ماه به مدت یک ماه در تماشاخانه سه نقطه روی صحنه می‌رود. نویسندگی و کارگردانی این نمایش که «به روایت آئورلیانو» نام دارد را شهرزاد گیلک پور برعهده دارد.

این رمان در حالی برای اولین در ایران روی صحنه می‌رود که برخلاف بسیار از شاهکارهای ادبی، تاکنون هیچ فیلمی از روی آن ساخته نشده است. تماشای این نمایش علاوه بر یک ساعت و نیم وقتی که باید به آن اختصاص دهید، 15 هزار تومان نیز هزینه دارد. علاقمندان از روز سه شنبه 16 شهریور برای تماشای این نمایش می‌توانند به آدرس میدان ولی عصر، بلوار کشاورز، بعد از خیابان فلسطین خ کبکانیان، نبش کوچه مرتضی زاده، پلاک ۱۰ و ۱۲، تماشاخانه سه‌نقطه - سالن استاد رکن‌الدین خسروی مراجعه کرده یا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۹۵۲۴۴۰ تماس بگیرند.

در این نمایش؛ امید اسدی، سارا اعلائی، عاطفه بختیاری، عطیه حسینی، محمدرضا خلج، بهراد رفیعی، ملیکا صفاری پور، سعید طاهری، مهشید کاظمی، فاطمه محسنی، مهسا محمدی، پوریا نیکجو، مریم هاشم‌پور و شهرزاد گیلک‌پور به هنرنمایی می‌پردازند.

تئاتر صد سال تنهایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر