کد خبر: 412788 A

ایلنا: فیلم «والدراما» به کارگردانی عباس امینی در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی رم که از امروز 31 شهریور آغاز می‌شود و تا 11 مهر ادامه دارد، حضور پیدا می‌کند.

به گزارش ایلنا، این فیلم نخستین تجربه کارگردانی عباس امینی است و مجید برزگر تهیه‌کنندگی آن را به عهده داشته است.

پس از نمایش این فیلم در شصت و ششمین جشنواره‌های بین المللی فیلم برلین، «والدراما» به جشنواره‌های مختلف دیگری دعوت شد و در تازه‌ترین حضور بین المللی خود قرار است در بخش مسابقه هفدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی رم در کشور ایتالیا حضور داشته باشد.

جشنواره فیلم‌های آسیایی رم از امروز 31 شهریورماه آغاز می‌شود و تا 11 مهرماه ادامه دارد و طبق جدول نمایش، فیلم «والدراما» در دو سانس در روزهای 3 و 4 مهرماه روی پرده می‌رود.

علاوه بر فیلم «وادراما» که در بخش مسابقه نمایش داده می‌شود، قرار است فیلم «فروشنده» ساخته اصغر فرهادی نیز به عنوان فیلم افتتاحیه در این رویداد سینمایی نمایش داده شود.

فیلم «والدراما» درباره نوجوانی در آبادان است که به دلیل موهای فری که دارد به والدراما بازیکن فوتبال کلمبیایی شباهت دارد و به نام این بازیکن نیز معروف شده است. والدراما به دنبال گرفتن شناسنامه با نام واقعی خود است که بر اثر اتفاقی مجبور به ترک آبادان می‌شود و به تهران می‌رود و در این شهر درگیر ماجراهایی می‌شود.

مجید برزگر تهیه‌کننده فیلم «والدراما» پیش از این اعلام کرده بود پروانه نمایش این فیلم صادر و مذاکرات اولیه برای اکران در گروه سینمایی «هنر و تجربه» نیز انجام شده است.

والدراما
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر