کد خبر: 414110 A

ایلنا: حسین صفری مدیر اجرایی اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا از افتتاح این نمایشگاه با حضور بیش از 80 ناشر درعصر امروز(5 مهرماه) خبر داد.

به گزارش ایلنا، حسین صفری گفت: این نمایشگاه عصر امروز (5 مهرماه) با حضور معاون امورفرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی افتتاح می‌شود.

وی درادامه درخصوص موسسات همکار در برگزاری این نمایشگاه گفت: اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و با همکاری موسسه قدیم الاحسان، مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) و موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران برگزار می‌شود.

صفری درادامه گفت: در این نمایشگاه بیش از 80 ناشر در 2 بخش متمرکز و مستقل دو هزار و 500 عنوان کتاب را در حوزه عاشورا، امام حسین(ع) و عاشورا، امام حسین(ع) و یاران و اصحاب، سیره اهل بیت و ائمه معصومین(ع)، تاریخ اسلام  درمعرض دید عموم قرار می دهند و مبلغ 150 میلیون تومان بن یارانه ای خرید کتاب برای این نمایشگاه در نظر گرفته شده که از طریق بانک عامل مستقر درنمایشگاه با تخفیف 20 درصدی دراختیار بازدید کنندگان قرار می‌گیرد.

مدیراجرایی نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا در خصوص ساعت کار نمایشگاه گفت: این نمایشگاه از ساعت 10 تا 20 فعالیت می‌کند و بازید برای عموم آزاد است.

اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا از تاریخ 5 تا 11 مهرماه درمحل مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) واقع درمیدان بهارستان، خیابان شهید مصطفی خمینی کوچه صیرفی پور برگزار می‌شود.

اولین نمایشگاه تخصصی کتاب عاشورا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر