کد خبر: 414122 A

ایلنا: دبیر سومین دوره‌‌ی جشنواره تقدیر از مروجان کتابخوانی از ارسال بیش از یک صد و پنجاه اثر و ایده‌ی خلاقانه در ترویج کتاب‌خوانی به دبیرخانه‌ی این جشنواره خبر داد.

به گزارش ایلنا، در سومین جشنواره‌ی تقدیر از مروجان  کتاب‌خوانی، محسن حاجی زین‌العابدینی گفت: تا آخر شهریور ماه، یک‌ صد و پنجاه طرح و ایده‌ی خلاقانه به دبیرخانه‌ی جشنواره رسیده است و انتظار می‌رود تا بیستم مهرماه، آخرین مهلت ارسال آثار، این تعداد دست‌کم به دو برابر افزایش پیدا کند.

او ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی می‌توانند گزارش‌ها و مستندات فعالیت‌های خود را در زمینه ترویج کتاب‌خوانی به همراه فرم پیوست تکمیل و تا پایان وقت اداری 20مهرماه 1395 از طریق رایانامه (پست الکترونیکی) یا پست به دبیرخانه «سومین جشنواره تقدیر از مروجان کتاب‌خوانی» ارسال کنند. ایمیل جشنواره به این نشانی  moravejan3.95@gmail.com قابل دسترس است.

همچنین نشانی پستی دبیرخانه به این شرح است: بزرگراه حقانی (محور غرب به شرق) - بعد از ایستگاه مترو حقانی - بلوار کتابخانه ملی – سازمان اسناد و کتابخانه ملی جمهوری اسلامی ایران - انجمن کتابداری و اطلاع‌رسانی ایران. تلفاکس: 81622984-021.

فراخوان جشنواره به همراه فرم شرکت در آن از وب‌گاه انجمن کتاب‌داری و اطلاع‌رسانی ایران به نشانی www.ilisa.ir و همچنین سایت جشنواره به نشانی   www.moravejan.irقابل دریافت است.

او افزود: علاقه‌مندان شرکت در جشنواره باید  حتما هم فرم شرکت در جشنواره (فراخوان) را تکمیل کنند و هم مستندات مانند فیلم و عکس و گزارش و .... را به ضمیمه ارسال کنند. اگر حجم مستندات زیاد است و نمی شود از طریق رایانامه ارسال کرد، می توانند به نشانی پستی دبیرخانه جشنواره که بر روی وب سایت موجود است ارسال کنند. برای فرم ارسال مدارک و مستندات باید به این نشانی مراجعه کنند.

http://moravejan.ir/uploads/docs/asare%20resideh(1)-fexthvtjeu.pdf

بر اساس فراخوان جشنواره،  افراد و گروه‌های متعدد می‌توانند در این رقابت شرکت کنند و در تشریح گروه‌های شرکت‌کننده عنوان شده است که «افراد فعال در حوزه ترویج کتاب‌خوانی»،«گروه‌ها و نهادهای غیردولتی»،«بخش بین‌الملل »، «گروه‌ها و افراد فارسی‌زبان در خارج از کشور»،«گروه‌ها و افراد خارجی فعال مروج کتاب در ایران»، «کشورهای فارسی ‌زبان یا دارای جمعیت‌های بزرگ فارسی ‌زبان (افغانستان، تاجیکستان، هندوستان و ...). امکان شرکت در این رقابت رادارند.همچنین در بخش ویژه این رقابت از «معلمان مدرسه و اساتید دانشگاه»، «امام جمعه و جماعت»، «کتاب‌داران»،«کتاب‌فروشی‌ها»، «مهد کودک‌ها»،« واحدهای صنفی، بخش خصوصی و مراکز خدمات عمومی»، «مروجان الکترونیکی و دنیای مجازی. » که بیش‌ترین و موثرترین فعالیت در برگزاری کتاب را داشته‌اند تقدیر خواهد شد.

دبیر سومین جشنواره‌ی تقدیر از مروجان کتاب تصریح کرد: درمرحله‌ اول که مهلت ارسال آثار تا تاریخ  25 شهریور تعیین شده بود،بیش از 110 اثر به جشنواره رسیده بود. در پی تماس‌های زیادی که باجشنواره گرفته می‌شد، مهلت ارسال آثار تا 20 مهر 1395 تمدیدشده است.

جشنوراه مروجان کتاب‌خوانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر