کد خبر: 414200 A

ایلنا: برنامه «عصر خانواده» سه شنبه ۶ مهرماه به مناسبت فرارسیدن روز ملی خانواده با دعوت از مهمانان و کارشناسان مختلف اهمیت و ضرورت نقش خانواده در سلامت جامعه و تربیت فرزندان را مورد بررسی قرار می‌دهد.

به گزارش ایلنا، در کنار این گفتگوها بخش‌های مختلفی در این برنامه تدارک دیده شده که به مفاهیم ارزشمند و مؤثر در بهبود و اصلاح سبک زندگی می‌پردازند. همچنین روحانیون و کارشناسان مذهبی مختلفی مهمان این برنامه خواهند بود تا به جایگاه خانواده در اسلام و کاهش آسیب‌های خانوادگی با تمسک به باورهای دینی بپردازند.

اولین بخش برنامه «عصر خانواده» در روز ملی خانوده ساعت ۱۰:۳۰ با اجرای محمودرضا قدیریان تقدیم مخاطبان می‌شود و در ادامه بخش دوم این برنامه ساعت ۱۳ با اجرای گیتی خامنه روی آنتن می‌رود. همچنین ساعت ۱۸:۳۰ و ۲۱ دو بخش دیگر این ویژه برنامه با اجرای سونیا پوریامین از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

روز ۲۵ ذی الحجه روز خانواده، یاد آور روز نزول آیاتی از سوره هل آتی (دهر) در شأن اهل بیت (ع) و مقام و منزلت ایشان است؛ مقام و منزلتی که درسایه اعمال صالحه و نیات پاک و والای آن بزرگواران حاصل شد. چنین روزی از آن رو به " روز خانواده " موسوم شده که بهترین تجلی از خانواده اسلامی را به نمایش می‌گذارد.

«عصر خانواده» کاری است از گروه خانواده و فرهنگ به تهیه‌کنندگی علی اکبر کریمی و سحر رضوی و اجرای گیتی خامنه، سونیا پوریامین و محمود رضا قدیریان که با موضوعات و بخش‌های متنوعی به صورت ثابت از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ در جدول پخش برنامه‌های شبکه دو قرار دارد.

شبکه دو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر