کد خبر: 414510 A

در اکران خصوصی فیلم اروند اعلام شد؛

ایلنا: اکران خصوصی فیلم «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی دوشنبه شب 6 شهریور در پردیس چارسو برگزار شد.

 به گزارش ایلنا، اکران خصوصی فیلم «اروند» به کارگردانی پوریا آذربایجانی دوشنبه شب 6 شهریور  در پردیس چارسو برگزار شد.

در ابتدای مراسم؛ عوامل فیلم روی صحنه حاضر شده و مورد تشویق مهمانان قرار گرفتند.

آذربایجانی در صحبت‌های کوتاهی ضمن تشکر از تمام چهره‌هایی که از عرصه‌های مختلف در مراسم اکران افتتاحیه فیلم حضور پیدا کرده‌اند و باعث خوشحالی و غافلگیری عوامل اروند شدند، این فیلم را حاصل زحمات بی‌دریغ تک تک عوامل فیلم دانست و گفت: اگر هرکدام از عوامل دلسوزانه و همدلانه در کنار این فیلم نبودند بدون شک امکان ساخته شدن این فیلم سینمایی وجود نداشت.

پس  از صحبت‌های آذربایجانی پرواز همای روی سن آمد تا قطعه  گمنام را به شکل زنده برای مهمانان مراسم اجرا کند.

همای درباره دلایل ساخت این قطعه گفت: همانطور که می‌دانید  من چندین سال به دلایل متفاوت اجازه فعالیت در ایران را نداشتم، اما مدت‌ها قبل در روستایی که ما در آن زندگی می‌کنیم، با جایگاه شهدای گمنام آشنا شدم و به پیشنهاد دوستانم در مراسم بدرقه دو شهید گمنام حضور پیدا کردم. برای اولین بار که پیکر شهدا را از نزدیک دیدم بسیار تحت تاثیر قرار گرفتم همان شب آهنگ «گمنام» را ساختم و همان جا از این شهدا درخواست کردم که مجددا بتوانم در ایران روی صحنه حاضر شوم که اتفاقا به آرزویم هم رسیدم. به همین دلیل با خودم عهد کردم تا در تمام کنسرت‌هایم، ابتدا ترانه گمنام را به اجرا درآورم.

علیرضا رضاداد، مانی حقیقی، سعید آقاخانی، طناز طباطبایی، پانته‌آ پناهی‌ها، مهرداد صدیقیان، علی شادمان، حسین سلیمانی، روح‌الله حجازی، محمدحسین مهدویان، نگار آذربایجانی، بهاره کیان افشار، الناز شاکردوست، اشکان خطیبی، بیتا منصوری، ابوالحسن داودی، رضا یزدانی، بزرگمهر حسین‌پور، محمدرضا شفیعی، محمدرضا غفاری، پندار اکبری، خسرو احمدی، مسعود فروتن، مهران ملکوتی، علی نیک‌رفتار، محمد یمینی، داریوش یاری، یوسف حاتمی‌کیا، شایسته ایرانی، آناهیتا درگاهی، ترلان پروانه، امیرمحمد متقیان و ... از مهمانان حاضر در اکران خصوصی اروند بودند.

در این مراسم چهره‌های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی مختلفی چون احمد مسجدجامعی، محمدمهدی تندگویان، غلامعلی کویتی‌پور، محمدعلی آهنگران، حجت الاسلام روح‌الله بیگی، مهدی ریاحی، محمدرضا تقی‌پور رئیس موزه صلح تهران، محمود رهنما عضو هیات مدیره بانک انصار، حجت‌الاسلام موسوی، جمعی از مقامات لشگری و کشوری، سرداران سپاه، نمایندگانی از دفتر ریاست جمهوری، وزارت کشور و برخی مقامات دولتی، نمایندگان مجلس شورای اسلامی و جانبازان هشت سال دفاع مقدس حضور داشتند.

فیلم سینمایی اروند به کارگردانی پوریا آذربایجانی از چهارشنبه هفته گذشته در سینماهای کشور به نمایش درآمده است. یونس جانباز اعصاب و روان دفاع مقدس که در عملیات کربلای چهار حضور داشت، بیست و هفت سال پس از پایان جنگ هنوز هم با خاطره هم رزمانش روزگار می‌گذراند. او در همراهی با یک گروه تفحص با اتفاق‌های تازه‌ای در جریان سیال ذهنش مواجه می‌شود و این تفحص پایان عجیبی برایش رقم می‌زند.

 

اروند

اروند

پرواز همای

اروند

 

پرواز همای فیلم اروند
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر