کد خبر: 414779 A

ایلنا: یازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این شهر به کار خود پایان می‌دهد.

به گزارش ایلنا، وزیر ارشاد صبح روز پنج شنبه در سفر به کردستان با اهالی فرهنگ و هنر دیدار کرده و عصر همان روز در کنار دریاچه زریبار در اختتامیه یازدهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان حضور می‌یابد.

سفر معاونان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهر های مختلف استان از امروز چهارشنبه 7 مهرماه  آغاز شده است. بنا به اخبار دریافتی از کردستان حسین انتظامی معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد در جریان سفر تیم معاونین وزارت ارشاد به کردستان روز چهارشنبه در شهرستان کامیاران حضور می‌یابد.

رئیس سازمان سینمایی کشور به بیجار سفر خواهد کرد و معاون فرهنگی وزیر ارشاد قرار است قبل ازظهر روز چهارشنبه به شهرستان بانه سفر کرده و عصر فردا نیز در شهر سقز حضور یابد.

معاون هنری وزیر ارشاد در جریان سفر تیم وزارت ارشاد به کردستان به شهر های سروآباد و مریوان سفر می‌کند.

معاون مدیریت و توسعه منایع وزیر ارشاد نیز روز چهارشنبه در سفر به سنندج با امام جمعه، رئیس سازمان برنامه و بودجه و جمعی از کارکنان شاغل و بازنشسته فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان دیدار خواهد کرد.

معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی روز چهارشنبه به شهرستان دیواندره سفر می کند و حسین نوش آبادی معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح روز چهارشنبه به دهگلان سفر کرده و عصر فردا نیز به قروه می‌رود.

جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی مریوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر