کد خبر: 414811 A

ایلنا: شورای انتخاب نمایش‌های بخش مسابقه تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان معرفی شدند.

به گزارش ایلنا، این شورا متشکل از فریبا دلیری، علی ظفر قهرمانی‌نژاد و محسن پورقاسمی آثار رسیده به بخش‌های مسابقه تئاتر خردسالان و مسابقه تئاتر خیابانی را انتخاب خواهند کرد.

فریبا دلیری کارگردان، مدرس دانشگاه  و هنرمند فعال تئاتر کودک و نوجوان که در بیست و دومین دوره جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان به عنوان کارگردان برگزیده انتخاب شد به همراه علی ظفر قهرمان‌نژاد مدرس، کارگردان و پژوهشگر فعال تیاتر و تئاتر خیابانی، همچنین محسن پورقاسمی نویسنده، کارگردان و پژوهشگر تئاتر کودک و نوجوان که در بیش از 9 دوره جشنواره حضور داشته ارزیابی آثار متقاضی حضور در دو بخش خیابانی و خردسال جشنواره را برعهده خواهند داشت.

در بخش مسابقه تئاتر خودسال حداکثر شش نمایش و در بخش مسابقه تئاتر خیابانی حداکثر هشت نمایش برای حضور در جشنواره انتخاب خواهند شد.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان با دبیری شهرام کرمی در آبان ماه 1395 و در شهر تاریخی همدان برگزار می‌شود.

بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر