کد خبر: 414812 A

ایلنا: مستند مناظره «غیر محرمانه» در برنامه هشتم و نهم مهرماه به ضرورت‌ها و اهداف ایجاد مناطق ویژه اقتصادی پرداخته است.

به گزارش ایلنا، در برنامه اتاق فکر «غیرمحرمانه» که پنجشنبه هشتم مهرماه ساعت ۲۱ از شبکه دو سیما پخش می‌شود سیدکاظم دلخوش؛ سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، مقداد همتی؛ مشاور وزیر مسکن در دولت نهم و دهم و عبدالرسول خلیلی؛ مشاور رئیس مناطق آزاد اقتصادی حضور خواهند داشت.

در مناظره اصلی که جمعه نهم مهرماه ساعت ۲۱ از شبکه دو با حضور مدعوین و میهمانان اصلی روی آنتن می‌رود اکبر ترکان؛ دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری، صنعتی و ویژه اقتصادی و حجت ا... عبدالملکی؛ اقتصاددان و استاد دانشگاه به ارائه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخته‌اند.

در این برنامه یکی از طرفین مناظره با ذکر دلایلی تصویب لایحه افزایش مناطق آزاد را مثبت ارزیابی می‌کند و طرف دیگر به دلیل اجرایی نشدن اهداف اصلی ایجاد مناطق ویژه تصویب این لایحه را به نفع کشور نمی‌داند. همچنین تحلیل آمارهای صادرات و وارداتِ انجام شده در این مناطق مورد بحث و تبادل نظر قرار می‌گیرد.

مستند مناظره «غیرمحرمانه» به تهیه‌کنندگی علیرضا عاصم یوسفی، اجرای محمود احمدی افزادی و روایت مهدی بابایی کاریست از گروه امور اجتماعی که پنجشنبه و جمعه هر هفته ساعت ۲۱ از شبکه دو روی آنتن می‌رود و بازپخش آن جمعه ساعت ۱۵: ۳۰ و یکشنبه ساعت ۱۳: ۳۰ خواهد بود.

مستند محرمانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر