کد خبر: 414832 A

ایلنا: نمایش « فصل بهار نارنج» با هنرمندی بازیگران روشندل کشور سه شنبه شش مهر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان پیشکسوت تئاتر، سینما و تلویزیون اجرای خود را در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

به گزارش ایلنا، نمایش «فصل بهار نارنج» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی غلامرضا عربی با هنرمندی بازیگران روشندل کشورمان سه شنبه شش مهر ماه با حضور تعدادی از هنرمندان تئاتر، سینما، تلویزیون و موسیقی ازجمله هوشنگ توکلی، فریده سپاه منصور، هادی منتظری، مجید امرایی، زری اماد و پیمان شریعتی مدیر مجموعه تئاترشهر اجرای خود را در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر آغاز کرد.

هوشنگ توکلی بازیگر پیشکسوت تئاتر کشورمان بعد از افتتاح نمادین نمایش فصل بهار نارنج خطاب به تماشاگران گفت: از مدت‌ها پیش متوجه این موضوع شدم که انسان‌ها وجوه مشترکی با هم دارند و به اعتقاد من جوهره این مجموعه ارتباطات هنر است که تئاتر نیز از این قاعده مستثنی نیست. به هر ترتیب بسیار خوشحالیم امشب در خدمت دوستان هنرمندی هستیم که می‌خواهند نوعی از این ارتباط را با مخاطبان برقرار کنند و من مطمئنم این فضا هم برای ما و هم برای هنرمندان تجربه شیرینی است.

نمایش «فصل بهار نارنج» به نویسندگی محمود ناظری و کارگردانی غلامرضا عربی با هنرمندی ندا سلیمانی، علی بلبلی، مریم دیهیم بخت، حجت‌الله سنگانه، بابک محمدزاده، محسن رستمی، حمیدرضا کیانی‌خواه، شیما شوری از بازیگران روشندل کشورمان ساعت 18 در پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر به صحنه می‌رود.

تئاتر شهر نمایش «فصل بهار نارنج» محمود ناظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر